Przewodnik po parkach rozrywki

Kto pomoże pobić rekord w budowaniu najwyższej wieży z klocków LEGO®?

Tagi: Legoland, Bilety Do Parków Rozrywki, Bilety Do Legolandu, Legoland Billund, Urodziny Legolandu, LEGO World Tower Days

Kto pomoże pobić rekord w budowaniu najwyższej wieży z klocków LEGO®?

Obchody 50. urodzin Legolandu w Billund wciąż trwają, jednak zbliżają się już do spektakularnego finału. Na gości parku przez cały miesiąc czekały świąteczne atrakcje, a ukoronowaniem obchodów jest bicie rekordu świata w budowaniu najwyższej wieży z klocków LEGO w ramach LEGO® World Tower Days.

Legoland w Billund, pierwszy na świecie park rozrywki Legoland, w tym roku hucznie obchodzi swoje 50. urodziny. Z tej okazji przeszedł rocznicową przemianę, a świąteczna atmosfera wita gości już od specjalnie przebudowanego wejścia. Przy głównej bramie na odwiedzających czeka także ogromny czerwony dinozaur.

→ Parki Legoland na świecie. Ile ich właściwie jest i co w nich znajdziemy?

Do użytku oddano również nowe atrakcje – w tym rollercoaster Latający Orzeł, który zabiera pasażerów w niesamowitą podróż przez Góry Skaliste. Odrestaurowano również klasyczną przejażdżkę kajakową LEGO Canoe®, która teraz zapewnia dzieciom jeszcze więcej emocji i jeszcze więcej rozpryskujących się wokół fal!


Flying Eagle to jedna z nowości, jakie czekają na gości Legolandu z okazji urodzin parku

Budowa najwyższej na świecie wieży z klocków LEGO®!

Przez cały czerwiec w duńskim Legolandzie odbywały się urodzinowe wydarzenia, a ich ukoronowaniem jest trwające właśnie budowanie LEGO®  World Tower. Trudno wyobrazić sobie bardziej spektakularne rozpoczęcie kolejnej 50-tki parku, tym bardziej więc trzymamy kciuki za powodzenie przedsięwzięcia!

Dotychczasowy rekord wynosi 36 metrów, a w tym tygodniu, od 26 do 30 czerwca, goście odwiedzający Legoland w Billund mogą przyczynić się do pobicia tego wyniku. Każdy może wziąć udział w wydarzeniu i dołożyć własną cegiełkę do powstającej budowli. Będziecie wśród nich?

→ Kup bilety do Legolandu w Billund bez stania w kolejkach do kas


Budowa najwyższej wieży z klocków Lego trwa!

Podwójny rekord na urodziny!

Budowa najwyższej wieży z klocków LEGO® to nie jedyny rekord, jaki może zostać pobity w tym tygodniu w Legolandzie. Gdy 30 czerwca na szczycie wieży zostanie postawiony ostatni klocek, rozpocznie się bicie drugiego rekordu świata. Tym razem, z okazji trwających właśnie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, nawiązywać będzie do tej dyscypliny sportowej. Z wysokości 38 metrów zrzucona zostanie piłka nożna, którą złapie nogami duński piłkarz i Youtuber Brian Mengel „Brizze” – oczywiście zanim dotknie ona ziemi. Piłkarz ma niezwykle umiejętności i z pewnością jego występ zapewni gościom Legolandu wyjątkowe emocje.  


Brian Mengel 'Brizze' uraczy gości Legolandu sztuczkami z piłką nożną

Kup bilety do Legolandu taniej i wygodniej

Biley do Legolandu można lupić przez internet za pośrednictwem Parkmania.pl. Dzięki temu oszczędzisz czas i pieniądze, bo ceny biletów na są niższe niż na oficjalnej stronie parku. 

→ Kup bilety do Legolandu w Billund bez stania w kolejkach do kas

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.