Przewodnik po parkach rozrywki

Bilety do Gardalandu do kupienia na Parkmania.pl

Tagi: Bilety Do Parków Rozrywki, Gardaland, Bilety Do Gardalandu

Bilety do Gardalandu do kupienia na Parkmania.pl

Od tego tygodnia można na Parkmania.pl zakupić bilety do włoskiego parku rozrywki Gardaland. To kolejny park po Disneylandzie i Parc Asterix, którego bilety w konkurencyjnej cenie dostępne są na naszej stronie.

Gardaland to ósmy pod względem odwiedzin park w Europie, to najchętniej odwiedzany park rozrywki we Włoszech. Rocznie przyjeżdża tam prawie 2,9 milionów turystów.

Park jest zlokalizowany nad malowniczym jeziorem Garda i ma w ofercie ponad 40 różnorodnych atrakcji. Znajdziemy tam pierwszy we Włoszech skrzydlaty roller coaster Raptor i odwrócną kolejką Blue Tornado, która rozpędza się do 80 km/h i oferuje aż 5 inwersji. W parku jest też kilka atrakcji wodnych, karuzel i placów zabaw dla najmłodszych.

Bilety do Gardaland można zamówić za pośrednictwem Parkmania.pl w dwóch wersjach: bilet Gardaland 1 dzień oraz bilet Gardaland & SEA LIFE Aquarium. Bilety nie są datowane. Procedura zakupu jest prosta i szybka. Wystarczy złożyć i opłacić zamówienie w naszym sklepie internetowym a bilety zostaną do Was wysłane w formie PDF na maila.

Komentarze