Przewodnik po parkach rozrywki

Bilety do Disneylandu pod Paryżem do kupienia na Parkmania.pl

Tagi: Disneyland, Bilety Do Disneylandu, Rollercoaster, Disneyland Paryż, Disneyland Park, Walt Disney Studios Park, Atrakcje W Paryżu, Cennik Biletów Do Disneylandu, Rodzinna Wycieczka, Rodzinna Podróż Z Dziećmi, Tower Of Terror

Bilety do Disneylandu pod Paryżem do kupienia na Parkmania.pl

Planujecie rodzinną podróż z dziećmi do Paryża i szukacie pomysłu na to, jak spędzić niezapomniane chwile? Macie dzień wolnego lub więcej i nie wiecie jak go zagospodarować? Disneyland Paryż jest dla Was! 

Zapewne w grafiku podróży macie takie atrakcje jak przejście się Polami Elizejskimi, podziwianie widoków na miasto z wieży Eifla, czy odwiedzenie artystycznego Montmarte. Może chcecie też odwiedzić Luwr i Katedrę Notre Dame? To miasto zapewnia wiele kulturalnych i turystycznych wrażeń.

Jeśli zapragniecie dodać do tego dobrą rozrywkę i macie na to dzień wolnego lub kilka, to Disneyland na pewno Was nie rozczaruje. Disneyland to dwa magiczne parki zlokalizowane pod Paryżem a w nich ponad 50 atrakcji i pokazów dla całej rodziny.


Dzięki Parkmania.pl bez wychodzenia z domu możecie zamówić bilety do Disneylandu. Bilety wysyłane zostaną do Was do domu, dzięki czemu unikniecie kolejek do kas na miejscu. Kupując bilety do 28 marca można oszczędzić nawet do 15%. Szczegółowa oferta biletów do Disneylandu oraz warunki zapupu dostępne są w Sklepie na naszej stronie.

Sklep jest czytelny, jasno i przejrzyście zostały zaprezentowane bilety i ich ceny. Wygodna, krok po kroku, procedura zamawiania biletów ułatwia zakupy i sprawia, że w zaledwie kilka minut możecie stać się posiadaczami biletów do najpopularniejszego parku rozrywki w Europie.


W Disneyland Park można między innymi zobaczyć na żywo klasyczne postaci Walta Disneya, Myszkę Miki, Pluto i Kubusia Puchatka jak i zanurzyć się w zaczarowanych krainach, bawiąc się na całego w takich atrakcjach jak Statek Pitracki Kapitan Hooka, Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków czy Piraci z Karaibów. W Walt Disney Studios Park można z kolei doświadczyć jak na naszych oczach ożywa fascynujący świat kina i telewizji. Są tu pokazy kaskaderskie, rollercoastery, karuzele, wieże swobodnego spadania w tym słynna Tower of Terror, czyli opuszczony hotel Hollywood Tower.W tym roku Disneyland świętuje 20-lecie istnienia, więc w planach są nowe atrakcje, w tym pokazy, jakich jeszcze nie było. Szczegóły wkrótce na naszej stronie.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.