Przewodnik po parkach rozrywki

Nowe atrakcje na 20. urodziny Disneylandu w Paryżu

Tagi: Bilety Do Disneylandu, Disneyland Paryż, Bilety Disneyland Paryż, Nocleg W Pobliżu Disneylandu, Promocja Bilety Disneyland Paryż, 20lecie Disneylandu, Booking.com, 20 Lat Disneyland Paryż

Nowe atrakcje na 20. urodziny Disneylandu w Paryżu

Od 1 kwietnia Disneyland rozpoczyna obchody swoich 20 urodzin. Nie zabraknie nowych wydarzeń i niespodzianek. Park przygotował także promocyjne ceny biletów.

Disneyland pod Paryżem jest drugim parkiem Walta Disneya otwartym poza Stanami Zjednoczonymi (pierwszym był Disneyland w Tokio). Pierwsi goście odwiedzili francuski park 12 kwietnia 1992 roku. Od tego czasu Disneyland Paryż jest najchętniej odwiedzanym parkiem rozrywki w Europie.

W związku z okrągłą rocznicą w parku zaplanowano dużo nowych atrakcji. W okresie wiosna-lato Disneyland będzie między innymi czynny o kilka godzin dłuzej niż zazwyczaj. Pojawi się Parada Disney Magic - zupełnie nowa odsłona parady najpopularniejszych i najbardziej lubianych bohaterów Disneya. Nie zabrajnie więc Piotrusia Pana, Alladyna, Nemo czy Kopciuszka.

Z okazji 20. urodzin będzie też można spotkać się z Myszką Mickey za kulisami, w nowej atrakcji Meet Mickey Mouse. A na deser park przygotował Disney Dreams czyli wieczorny pokaz świateł, dźwięków, muzyki, efektów specjalnych, laserów i technologii 3D. Każdego dnia od 1 kwietnia do 30 września Central Plaza, Pałac Śpiącej Królewny oraz Main Street będą miejscem spektakularnych wydarzeń. Z okazji urodzin Disneyland przygotował nową promocję. Specjalny bilet z okazji 20-lecia parku, upoważniający do odwiedzenia w jednym dniu 2 parków można kupić teraz w cenie 59 Euro (osoba dorosła), oraz 52 Euro (dziecko w wieku 3-11 lat). Dzięki temu oszczędza się do 20% w porównaniu z ceną biletu Disneyland 1 dzień, 2 parki. Bilety można kupić w internetowym sklepie na stronie Parkmania.pl.

Parkmania.pl, dzięki współpracy z Booking.com, jedną z największych agencji zajmujących się rezerwacjami hoteli, moteli, pensjonatów, udostępnia także możliwość wyszukania atrakcyjnego cenowo noclegu w pobliżu Disneylandu


 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.