Przewodnik po parkach rozrywki

Disneyland Paris nadal w cenach promocyjnych. Otwarcie nowej atrakcji w tym roku.

Tagi: Disneyland Paris, Bilety Do Disneylandu, Ratatouille, Promocyjne Ceny Biletow Do Disneylandu, Ratatuj, Norwa Atrakcja

Disneyland Paris nadal w cenach promocyjnych. Otwarcie nowej atrakcji w tym roku.

Disneyland Paris utrzymał dotychczasową ofertę cenową biletów. Do końca czerwca można zakupić bilety w promocyjnych cenach, niektóre niedostępne w kasach parku. Warto już teraz zaplanować wycieczkę do najpopularniejszego europejskiego parku rozrywki. Ceny w drugiej połowie roku raczej ulegną zmianie w związku z planowanym otwarciem długo wyczekiwanej nowej atrakcji.

Najchętniej odwiedzany park rozrywki w Europie otworzy wkrótce nową atrakcję. Ratatouille (Ratatuj) to zupełnie nowa kraina, inspirowana disneyowską animacją pod tym samym tytułem. Film opowiada przygody sympatycznego szczura Remiego, który umie świetnie gotować i marzy o karierze kucharza.Już za kilka miesięcy w Walt Disney Studios, gdzie znajdować się będzie atrakcja, goście będą mogli towarzyszyć przygodom szczura Remiego. W tej atrakcji Ratatouille: L' Aventure Totalement Toquée de Rémy goście skurczą się do wielkości szczura i dołączą do przygód Remiego i jego przyjaciół. Będą pędzić razem z nimi przez kuchnię, jadalnię i wnętrza słynnej paryskiej restauracji Gusteau, starając się umknąć kucharzowi Skinnerowi. To pierwsza tego rodzaju atrakcja w parku Disneyland, w której będzie można "zanurzyć się" w animowanym świecie. 

Ratatuj to nie tylko nowa, innowacyjna atrakcja, znajdzie się tu również sklep Chez Marianne Souvenirs de Paris oraz restauracja Bistrot Chez Rémy. W Bistrot będzie można oczywiście zjeść słynne danie "Małego Szefa Kuchni" - Ratatuj!

Po Crush's Coaster, Cars Race Rally i Toy Story Playland Ratatuj będzie czwartą atrakcją w Walt Disney Studios inspirowaną filmem z wytwórni Disney/Pixar. Atrakcja Ratatuj ma zostać otwarta latem 2014 roku, sklep i restauracja - na jesieni. 

Kupując w najbliższym czasie bilety do Disneylandu można oszczędzić ok 10% w stosunku do regularnej ceny biletu (Bilety typu Save & Play) bądź dostać jeden dzień gratis (np. Bilety Super oferta 3 dni w cenie 2) Tego ostatniego biletu nie dostaniemy w kasie parku, więc warto rozważyć jego zakup i skorzystać z 3 dni niezapomnianej zabawy w dwóch parkach Disneya. Więcej informacji na stronie naszego Sklepu

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.