Przewodnik po parkach rozrywki

[WIDEO] Electroland powraca do Disneylandu! Niesamowite muzyczne wydarzenie dla dorosłych

Tagi: Disneyland, Disneyland Paris, Paryż, Electroland

[WIDEO] Electroland powraca do Disneylandu! Niesamowite muzyczne wydarzenie dla dorosłych

Tego lata Disneyland po raz kolejny zamieni się w stolicę muzyki elektronicznej. Już dziś, 29 czerwca rozpocznie się Electroland, czyli festiwal muzyki tanecznej electro z udziałem najlepszych didżejów. To gratka dla wszystkich fanów elektronicznych brzmień – nie może was tam zabraknąć!

Disneyland bywa kojarzony z rozrywką głównie dla dzieci i rodzin, jednak od pewnego czasu widać wyraźnie, że park inwestuje również w dorosłych. Lato 2018 zapowiada się dla starszych fanów rozrywki wyjątkowo dobrze. W czerwcu rozpoczął się Marvel Summer of Super Heroes i do parku zawitali bohaterowie znani z filmowych produkcji studia Marvel.

Natomiast na ostatni weekend czerwca do Disneylandu powraca Electroland, jeszcze bardziej spektakularny niż wcześniej, a park zamienia się w miejsce tętniące elektronicznymi bitami i zadziwiające efektownymi pokazami świateł i laserów.

Electroland, czyli gratka dla fanów elektronicznych brzmień

Jeśli lubicie muzykę elektroniczną, to dziś i jutro powinniście być w Disneylandzie. To właśnie w ten weekend rozpocznie się druga edycja niezwykłego festiwalu muzyki elektronicznej, który potrwa dwie noce: 29 i 30 czerwca od 20 do 2 w nocy.

Electroland to jednak coś więcej, niż dwa dni energetycznych koncertów – to wydarzenie, w którym muzyka spotyka magię. Występy gwiazd muzyki elektronicznej urozmaicone będą niezwykłymi pokazami świateł, laserów oraz nowoczesnymi mappingami, które podkręcą atmosferę. Wszystko to zapowiada długie godziny doskonałej zabawy, ale na uczestników wydarzenia czeka coś jeszcze - niektóre z popularniejszych atrakcji będą w tym czasie dostępne jedynie dla nich. Zaintrygowani?


Tak bawiła się publiczność na pierwszej edycji Electrolandu


Najlepsi didżeje zagrają specjalnie dla was

Electroland to gwarancja zabawy na najwyższym poziomie. Do udziału w tegorocznej edycji festiwalu zostali zaproszeni najlepsi, światowej sławy didżeje, których przeboje doskonale znacie z radia czy imprez. 29 czerwca zagra dla was gwiazda muzyki elektronicznej DJ Robin Schulz, legendarny francuski Dj Bob Sinclair, który zagra swoje najbardziej znane hity, Kligande oraz Henri PFR. Możecie być pewni, że scena rozgrzeje się tej nocy do czerwoności.

 

30 czerwca imprezę rozkręci duet Dimitri Vegas & Like Mike. Na pewno ich znacie – to właśnie oni przez trzy lata z rzędu plasowali się w czołówce DJ Mag’s Top 100 DJs list. Podczas trwania festiwalu będziecie mogli bawić się również w rytm muzyki granej przez Afrojack, Mosimann oraz Lovely Laurę i jej męża Bena Santiago. A to wszystko okraszone będzie dawką niesamowitych efektów specjalnych.

Electroland to coś więcej niż koncerty

Festiwal to dwa wieczory ekscytujących koncertów i oszałamiających pokazów. Widzowie będą mogli również skorzystać z ulubionych atrakcji, takich jak Rock’n’Coaster z udziałem Aerosmith, Crush’s Coaster, Ratatouille: The Adventure oraz The Twilight Zone Tower of Terror.

 


Na widzów czeka wiele atrakcji i spektakularnych pokazów

Electroland to impreza dla tych wszystkich, którzy kochają dobrą zabawę. Tu muzyka połączy się z magią, a oszałamiające show wprawi w zachwyt każdego widza. Tuż po zachodzie słońca Hotel Hollywodd Tower ożyje w rytm muzycznych hitów, a to wszystko dzięki nowoczesnemu mappingowi, światłom i niesamowitym efektom specjalnym. Nie może was tam zabraknąć. Poznajcie Disneyland z zupełnie innej strony – przez dwie noce poczujecie intensywne emocje w czasie, gdy dzieci będą już smacznie spać.

Jeśli planujecie wizytę w Disneylandzie, sprawdźcie, jakie bilety możecie kupić na stronie Parkmanii – zawsze taniej i bez kolejek. Znajdziecie tu wejściówki zarówno na to wydarzenie, jak i do samego parku.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.