Przewodnik po parkach rozrywki

Wieczór z jazzem w Disneyland Paris: Disney Loves Jazz to nowe dziecko parku

Tagi: Disneyland, Parki Rozrywki, Disneyland Paris

Wieczór z jazzem w Disneyland Paris: Disney Loves Jazz to nowe dziecko parku

Nie od dziś wiadomo, że jazz to muzyka Disneya. Każdy z nas słyszał ścieżki dźwiękowe do kultowych już filmów „Księga Dżungli” czy „Toy Story”, nie sposób nie wspomnieć też o popularnych albumach „Jazz loves Disney”. Ten gatunek muzyczny nieodzownie łączy się z Disneyem, nie może więc go zabraknąć również w Disneylandzie! Już we wrześniu wszyscy fani łagodnych i tych mocniejszych brzmień jazzowych będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu Disney Loves Jazz, któremu towarzyszyć będą niezapomniane atrakcje.

Jazz był ulubionym gatunkiem muzycznym Walta Disneya, nic więc dziwnego, że w parku, w którym główną atrakcją są bohaterowie jego utworów, zagości również i związana z nim muzyka. Już 29 września po raz pierwszy w historii cały wieczór poświęcony zostanie zabawie przy łagodnych jazzowych rytmach. Tego dnia odbędzie się impreza Disney Loves Jazz: Soiree of Jazz w Disneyland Paris.

Od 20:00 do 1:00 w nocy park rozbrzmiewać będzie różnymi odmianami jazzowych rytmów, od łagodnych i delikatnych aż po elektroniczne nuty. Lubisz jazz? Nie może cię tam zabraknąć!Atrakcje w rytmie jazzu

Wydarzenie potrwa jeden wieczór. Podczas tego wieczoru w całym parku będzie można spotkać artystów grających na żywo rożne rodzaje muzyki jazzowej. Ukoronowaniem całości będzie spektakularny, ekskluzywny koncert, na którym zagrają międzynarodowi muzycy – po raz pierwszy w Disneyland Paris. Tego wieczoru goście posiadający bilet premium usłyszą najpiękniejsze melodie z dzieł Disneya w wykonaniu m.in. China Mosesa, Hugh Coltmana, Mylesa Sanko.

Jeśli lubisz jazz, koniecznie zabierz całą rodzinę i weź udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Pobujaj się w rytmie jazzu, tańcz i słuchaj, a w przerwach spaceruj po terenie parku. Tego wieczoru na wszystkich uczestników wydarzenia czekają niespodzianki.

→ Kup bilety na Disney Loves Jazz przez internet 

Po parku będą przechadzać się bohaterowie doskonale znani z produkcji Disneya, a niektóre atrakcje zostaną otwarte specjalnie dla gości festiwalu. A gdy zgłodniejesz, będziesz mieć okazję spróbować pysznych potraw z kuchni całej Europy podczas ostatniego wieczoru Food&Wine Festival (”Rendez-Vous Gourmand”)!


Już pod koniec września w Disneylandzie będzie można spotkać znanych bohaterów w towarzystwie jazzowych rytmów

Bilety na Festiwal Disney Loves Jazz

Dostępne są dwa rodzaje biletów na to wydarzenie – możesz wybrać ten, który najbardziej odpowiada twoim oczekiwaniom.

→ Kup bilety na Disney Loves Jazz przez internet 

  • Bilet standardowy: umożliwia wejście na wydarzenie i udział w nim w godzinach jego trwania, czyli od 20:00 do 1:00, udział w ostatnim dniu festiwalu Food&Wine Festival (”Rendez-Vous Gourmand”), występy artystów na terenie parku, spotkania z postaciami Disneya. Cena: 216.90 zł / 49€.
  • Bilet premium: umożliwia wszystko to, co standardowy bilet, a także upoważnia do wejścia na koncert Jazz Loves Disney z udziałem słynnych artystów. Cena: 305.50 zł / 69€.  

Bilety wstępu do Disneylandu

Jeśli nie jazzowy wieczór w Disneylandzie to może chociaż odwiedziny w samym parku rozrywki? Jeśli planujecie wyjazd do Disneylandu to koniecznie zajrzyjcie na Parkmania.pl Bilety wstępu są dostępne w złotówkach oraz nie trzeba już po nie stać w kolejkach do kas. Ponadto część promocyjnych biletów oferowanych przez internet nie jest dostępna w kasach parku. 

 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.