Przewodnik po parkach rozrywki

[WIDEO] Lato z superbohaterami Marvela w Walt Disney Studios

Tagi: Park Rozrywki, Disneyland, Pobyt W Disneyland Resort, Bilety Do Disneylandu, Disneyland W Paryżu, Parki Rozrywki W Europie, Jedzenie W Disneylandzie, Nocleg W Disneylandzie, Marvel, Festiwal Piratow I Ksiezniczek, Festiwale W Disneylandzie, Spider Man W Disneylandzie

[WIDEO] Lato z superbohaterami Marvela w Walt Disney Studios

Spider Man na stałe zadomowił się w Walt Disney Studios. Tego lata dołączą jednak do niego jeszcze Strażnicy Galaktyki, Iron Man, Kapitan Ameryka i Czarna Wdowa. W paryskim Disneylandzie jeszcze nigdy nie było tak wielu superbohaterów! 

 

Zlot superbohaterów w Walt Disney Studios ma związek z festiwalem „Marvel Summer od Super Heroes”, który rozpocznie się 10 czerwca i potrwa do 30 września 2018 r. W przeciwieństwie do Festiwalu Pirartów i Księżniczek, który jest dedykowany przede wszystkim najmłodszym gościom Disneylandu, postaci z Marvela mają przyciągnąć do parku nieco starsze dzieci i ich rodziców, będących fanami komiksów i filmów o superbohaterach.


→Więcej o Festiwalu Piratów i Księżniczek


Jakie atrakcje zaplanowano na czas wydarzenia?

Na czas festiwalu do programu Walt Disney Studios dołączą trzy nowe pokazy. Wszystkie będzie można oglądać na scenie przed Wieżą Mroku, gdzie obecnie odbywają się wydarzenia związane z Sezonem Mocy w Disneylandzie. Scenariusze dwóch pierwszych pokazów są do siebie nieco zbliżone – na scenie będzie można zobaczyć, jak superbohaterowie jednoczą siły przeciw największym antagonistom z komiksów Marvela. Podczas pokazu Super Heroes Unitated” przeciwnikiem Iron Mana, Kapitana Ameryki, Spider Mana i Czarnej Wdowy będzie Thanos, natomiast spektakl „Energy for Tommorow” pokaże walkę przeciw Geniuszowi Zła o imieniu Loki. Obydwa pokazy będą wypełnione najwyższej jakości efektami specjalnymi. Możecie być również pewni, że każdy z superbohaterów zaprezentuje swoje super moce. 

Wśród superbohaterów, jacy odwiedzą tego lata Disneyland będzie Gamora ze 'Strażników Galaktyki'

 

Trzeci pokaz odbywa się z udziałem publiczności. Strażnicy Galaktyki (Gamora i Star Lord) zaproszą gości Disneylandu do wspólnego tańca w rytm największych przebojów lat 70. i 80., jakie można było usłyszeć w filmie. Pamiętacie słynną kasetę Awesome Mix Vol. 1, będącą jednym z największych skarbów Peter Quills’a? To właśnie utwory z tej taśmy będą służyć za podkład muzyczny do układu.

Wszyscy superbohaterowie, biorący udział w wydarzeniu, będą dostępni dla gości także po zakończeniu pokazów. Można z nimi swobodnie porozmawiać i robić sobie z nimi zdjęcia. Wcześniej warto jednak odwiedzić miejsce, gdzie animatorzy malują twarze w stylubohaterów. Tym sposobem można na chwilę stać się jedną ze swoich ulubionym postaci.

→Bilety do Disneylandu taniej niż w kasie parku i bez wychodzenia z domu. Sprawdź teraz ceny!
→Chcesz czegoś więcej? Sprawdź ceny noclegu w hotelach Disneya

 


W programie wydarzenia jest także malowanie twarzy

 

Paryski park rozrywki staje się coraz atrakcyjniejszym miejscem dla fanów komiksów

Festiwal „Marvel Summer od Super Heroes” to nie jedyna dobra wiadomość dla wszystkich fanów komiksów Marvela. W listopadzie tego roku rozpocznie się gruntowna modernizacja Disney’s New York Hotel, której poświęciliśmy już jakiś czas temu osobny artykuł. Obecnie tematem przewodnim hotelu jest wielkomiejski klimat Nowego Jorku, po remoncie wnętrze będzie natomiast nawiązywać do Stark Tower z filmu o Iron Manie. Prace modernizacyjne zakończą się najprawdopodobniej w 2020 r.

Disney przymierza się też do gruntownej przebudowy Walt Disney Studios, w efekcie której dotychczasowa strefa Backlot, zostanie zastąpiona przez Marvel Land.To oznacza, że wszyscy wymienieni powyżej bohaterowie najprawdopodobniej dołączą do stałej obsady paryskiego Disneylandu.

Zanim jednak to nastąpi warto wybrać się do Disneyalndu już teraz, by zobaczyć jak strefa Backlot prezentuje się obecnie. Gdybyście potrzebowali biletów do Disneylandu, zajrzycie na naszą stronę. Znajdziecie tam wejściówki do obu parkow Disneya pod Paryżem. Rezerwować możecie też nocleg w hotelach, położonych w pobliżu Disneylandu.   

→Bilety do Disneylandu taniej niż w kasie parku i bez wychodzenia z domu. Sprawdź teraz ceny!
→Chcesz czegoś więcej? Sprawdź ceny noclegu w hotelach Disneya

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.