Przewodnik po parkach rozrywki

Jak być VIP-em w paryskim Disneylandzie?

Tagi: Disneyland, Parki Rozrywki, Disneyland Paris, Bilety Do Parków Rozrywki, Parki Rozrywki W Europie, Zaręczyny W Disneylandzie, Disney Special Activities

Jak być VIP-em w paryskim Disneylandzie?

Marzysz o tym, by poczuć się jak prawdziwy VIP? W paryskim Disneylandzie możesz to marzenie spełnić i zapewnić sobie odrobinę luksusu – oczywiście za stosowną opłatą. Jeśli już jednak uiścisz należność, możesz mieć pewność, że pobyt w tym parku stanie się jednym z niepowtarzalnych i niezapomnianych przeżyć. Wszystko to jest możliwe w ramach Disney Special Activities.

Dla tych, którzy marzą o odrobinie luksusu i chcą poczuć się w Disneylandzie jak prawdziwy VIP, przygotowano specjalną ofertę. Decydując się na nią, zyskujecie w pakiecie wiele usług i udogodnień, które pobyt w parkach Disneya przeniosą na inny poziom.

Co wchodzi w pakiet Disney Special Activities?

VIP Guide, czyli przewodnik po parku

Może się to wydać nieco dziwne biorąc pod uwagę, że Disneyland to park rozrywki, ale tak, w pakiecie VIP otrzymujecie przewodnika. Nie jest to jednak zwyczajny przewodnik. Pomoże dobrać atrakcje, które najbardziej odpowiadają oczekiwaniom twoich i osób ci towarzyszących, dzięki czemu zabawa w parku stanie się bardziej atrakcyjna. Zyskujesz również priorytet wejścia na niektóre atrakcje, dzięki czemu nie musisz stać w kolejkach. Co więcej, podczas gdy ty i twoi bliscy będziecie doskonale się bawić, przewodnik może zarezerwować miejsce w wybranej przez ciebie restauracji.


Dzięki Disney Special Activities każdy może poczuć się jak VIP

Miejsca VIP

Z pakietem Disney Special Activities zyskujesz również najlepsze miejsca na pokazach i paradach, zarezerwowane dla ciebie i twojej rodziny. Będziesz mieć doskonały widok na wszystko, co będzie dziać się na scenie.

Świętowanie w pokoju hotelowym

Disney Special Activities to również możliwość zamówienia ekskluzywnych usług do swojego pokoju w jednym z hoteli Disneya. Co więcej, jeśli chcesz spędzić romantyczny wieczór z ukochaną osobą czy hucznie świętować urodziny dziecka, masz możliwość poprosić o specjalne udekorowanie pokoju balonami, kwiatami lub innymi, wybranymi dekoracjami. A jeśli chcesz – możesz zapewnić sobie osobiste spotkanie z jedną z ulubionych postaci Disneya.


Piękne dekoracje i luksusowa zastawa to tylko jedno z wielu dostępnych udogodnień

A może bajkowy ślub lub romantyczne zaręczyny?

Zwiedzanie parku z przewodnikiem czy obsługa hotelowa to jednak nie wszystko, co można zyskać z  pakietem Disney Special Activities. Wszyscy ci, którzy marzą o ślubie jak z bajki, mogą taki zorganizować – i to dosłownie. A jeśli dopiero myślisz o tym, w jaki sposób poprosić ukochaną o rękę, dlaczego nie zrobisz tego na tle Zamku Śpiącej Królewny? Fotografowie uwiecznią wyjątkowy moment i zapewnią ci niezwykłą pamiątkę z tego ważnego dnia.

→ Zaręczyny w parku rozrywki? Zobacz najciekawsze pomysły fanów roller coasterów!


Romantyczne zaręczyny na tle Zamku Śpiącej Królewny?

Wizyta w Disneylandzie może stać się czymś o wiele więcej, niż tylko zwykłą zabawą w parku rozrywki. Możesz poczuć się jak VIP, doskonale bawić się bez kolejek do atrakcji, a także zorganizować najbardziej romantyczne zaręczyny, jakie tylko jesteś w stanie sobie wyobrazić.

Bilety do Disneylandu przez internet

Jeśli usługa Disney Special Activities jest jeszcze dla ciebie nieosiągalna finansowo, to zawsze możesz odwiedzić Disneyland jak każdy inny gość tego parku, kupując standardowe bilety wstępu. Na stronie Parkmania.pl dostępnesąnajświeższe promocje, bilety, których nie można kupić w kasie parku. Wszystko to bez wychodzenia z domu i bez stania w kolejkach do parku. 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.