Przewodnik po parkach rozrywki

W Alton Towers powstaje Epoka Lodowcowa

Tagi: Park Rozrywki, Alton Towers, Kino 4D, Ice Age 4, Atrakcja Tematyczna, Epoka Lodowcowa 4

W Alton Towers powstaje Epoka Lodowcowa

Park rozrywki Alton Towers ogłosił współpracę z wytwórnią Twentieth Century Fox, której owocem ma być nowa atrakcja w parku: kino Ice Age 4D, bazujące na filmowych hicie - Epoce Lodowcowej.

Zanim jeszcze czwarta część Epoki Lodowcowej trafi do kin, w parku Alton Towers pojawi się atrakcja o tej tematyce. Już za kilka miesięcy, 24 marca 2012 roku, wraz z rozpoczęciem kolejnego sezonu, goście parku będą mogli przeżyć niezapomnianą przygodę.

Atrakcja Ice Age Dawn of the Dinosaurs to kino 4D, które łączy filmowy materiał w wymiarze 3D, bazujący na trzeciej części serii, z fizycznymi efektami, które potęgują wrażenia podczas oglądania animacji.

Oprócz kina 4D nową atrakcją będą dwa pokoje hotelowe w Hotelu Landings Splash, urządzone w tematyce Epoki Lodowcowej. W sam raz dla każdego fana tej animacji.

'Epoka Lodowcowa jest globalnym fenomenem i cieszymy się, że mogliśmy stworzyć kino 4D oraz pokoje tematyczne bazujące na tej animacji w Alton Towers Resort,' powiedział Ian Crabbe, regionalny dyrektor w Alton Towers Resort. 'Jako numer jeden wśród parków rozrywki w Wielkiej Brytanii stale rozwijamy nasze produkty, aby zapewnić najlepsze wrażenia dla naszych gości. Ice Age Dawn of the Dinosaurs 4-D Experience, który zostanie otwarty w 2012 roku, pozwala nam dodać kolejną nowość do naszego obecnego zestawu fantastycznych przejażdżek i atrakcji.' 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.