Przewodnik po parkach rozrywki

W Alton Towers powstaje nowa kraina tematyczna

Tagi: Park Rozrywki, Alton Towers, Cbeebies Kanał Telewizyjny, Cbeebies Land, Kraina Temtyczna

W Alton Towers powstaje nowa kraina tematyczna

Największy brytyjski park rozrywki Alton Towers w przyszłym roku otworzy nową krainę tematyczną dla najmłodszych gości – CBeebies Land.

Po raz pierwszy na świecie w parku rozrywki będzie można spotkać ulubionych bohaterów z popularnego kanału dla dzieci. Nowa kraina, której otwarcie zaplanowano na maj 2014 roku, będzie miejscem, w którym znajdziemy szereg unikalnych, tematycznych atrakcji, interaktywne place zabaw, oraz wiele pokazów z udziałem bohaterów CBeebies.

Jak to ma miejsce w przypadku samego kanału telewizyjnego, tak i tu będzie można uczyć się bawiąc. CBeebies Land to bezpieczna kraina oferująca przedszkolakom zabawę i edukację na najwyższym poziomie, zachęcająca do poszukiwania, doświadczania i dowiadywania się więcej, zawsze z uśmiechem na twarzy.

Kraina będzie stale wzbogacana o sezonowe atrakcje, zatem wizyta za każdym razem będzie nowym doświadczeniem.

CBeebies to popularny brytyjski kanał telewizyjny przeznaczony dla maluchów w wieku 2-5 lat. Poza Wielką Brytanią kanał dostępny jest również na rynku azjatyckim oraz w Polsce.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.