Przewodnik po parkach rozrywki

Walentynkowe bicie rekordu na największym rollercoasterze w Alton Towers

Tagi: Park Rozrywki, Alton Towers, Oblivion, Najszybszy Rollercoaster

Walentynkowe bicie rekordu na największym rollercoasterze w Alton Towers

Do Walentynek pozostał tydzień. Jeśli nie wiecie jak spędzić ten czas i macie ochotę przeżyć coś niezapomnianego to Alton Towers, najpopularniejszy park rozrywki w Wielkiej Brytanii, proponuje bicie rekordu na rollercoasterze Oblivion!

Oblivion to rollercoaster typu dive, który oferuje zjazd pod kątem 90° lub prawie 90°. Jest to trzeci najszybszy rollercoaster w całej Wielkiej Brytanii (osiąga prędkość do 109 km/h) oraz największy i najszybszy w samym parku.

Alton Towers poszukuje romantycznych śmiałków, którzy zechcą odnowić swoją przysięgę małżeńską na tej ekstremalnej atrakcji. Celem parku jest ustanowienie rekordu na najwięszą liczbę par znajdujących się w tym samym czasie na rollercoasterze w parku i odnawiających przysięgę małżeńską.Aby do tego doszło Alton Towers poszukuje 25 par, które 9 lutego zgodzą się przeżyć jeszcze raz swój najpiękniejszy dzień, tym razem na wysokości 60 metrów rollercoastera. Z niecierpliwością czekamy na efekty tego przedsięwzięcia!

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.