Przewodnik po parkach rozrywki

Farma Iluzji - nowy park nie tylko dla fanów magii

Tagi: Farma Iluzji, Dmuchańce, Park Edukacji I Rozrywki, Labirynt, Atrakcje, Segway, Muzeum Iluzji Optycznych, Chata Tajemnic

Farma Iluzji - nowy park nie tylko dla fanów magii

Na turystycznej mapie Polski powstaje nowy park, zlokalizowany 85 km od Warszawy w stronę Lublina/Kazimierza Dolnego. Jego właściciele planują zamieszać nam w głowach i sprawić, że niemożliwe stanie się możliwe.

'Farma Iluzji' to nowy park edukacji i rozrywki. Na ponad 3-hektarowym terenie znajdą się eksponaty, które dzięki swojej konstrukcji będą starały się pomieszać nam w zmysłach.

Będzie to między innymi duża, podniesiona z jednej strony (na balonikach) chata, we wnętrzu której należy na nowo zdefiniować prawa grawitacji (np. woda będzie płynąć pod górę). Według twórców parku jest to jedyna na świecie taka konstrukcja. Obok niej stanie Muzeum Iluzji Optycznych, a w nim kilkadziesiąt innych eksponatów, których jak mówią właściciele, nie powstydziłoby się nawet Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Planowane są również tak tajemnicze atrakcje jak studnia nieskończoności czy ścieżka złudzeń.

Chata Tajemnic na Farmie Iluzji


Na terenie oprócz eksponatów ściśle powiązanych tematycznie znajdzie się także plac zabaw dla dzieci, duży wiklinowy labirynt połączony z grą fabularną, plaża z palmami, kule wodne, ścianka wspinaczkowa, pole z dmuchańcami i tor do jazdy na pojazdach przyszłości Segway.

W soboty i niedziele na Farmie będzie można spotkać iluzjonistów pokazujących swoje magiczne umiejętności. Otwarcie parku planowanie jest na ostatni weekend kwietnia.

Wszystko brzmi bardzo obiecująco! My już szykujemy się na odwiedziny w dniu otwarcia, a Wy?

Komentarze