Przewodnik po parkach rozrywki

Na Farmie Iluzji też zamieszkał Święty Mikołaj

Tagi: Farma Iluzji, Park Swietego Mikolaja, Trojanow

Na Farmie Iluzji też zamieszkał Święty Mikołaj

W okresie zimowym na Farmę Iluzji w Trojanowie wprowadza się nowy lokator, zmieniając park w Farmę Iluzji i Św. Mikołaja. To kolejny park rozrywki, obok Parku Świętego Mikołaja w Zatorze i Wioski Mikołaja w Bałtowie, który kusi świąteczną ofertą.

Zimą będzie można zobaczyć większość letnich atrakcji parku w tym Latającą Chatę Tajemnic, Muzeum Iluzji, Meble Olbrzyma, Wiklinowy Labirynt i iluzjonistyczne instalacje umiejscowione na całym terenie.

Dzieci zachwyci też nowa atrakcja - Pałac Królowej Śniegu - Iluzja dźwięku - jest to specjalnie nagrane przez Studio Teatru Polskiego Radia słuchowisko (adaptacja Hansa Christiana Andersena), pełne niesamowitych, przestrzennych efektów dźwiękowych. Dzieci słuchając bajki (w specjalnych słuchawkach), będą jednocześnie spacerować po wnętrzu zamku w którym zaaranżowano poszczególne sceny z opowieści. 

Najważniejszym miejscem w parku jest oczywiście Gabinet Św. Mikołaja, w którym można podejrzeć dobrodzieja w trakcie codziennej pracy, porozmawiać z nim, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie (bezpłatnie własnym aparatem lub za dodatkową opłata wywoływane na miejscu).

Atrakcją uzupełniającą będą 'śniegowe górki', czyli miejsce do zjeżdżania na sankach i śnieżnych tubach. Warunkiem zabawy są oczywiście odpowiednie warunki pogodowe, którym postara się jednak pomóc będąca na wyposażeniu parku armatka śniegowa.


W parku obowiązuje zniżka z kartą Funpass.

Komentarze