Przewodnik po parkach rozrywki

Klątwa Farona - nowa atrakcja na Farmie Iluzji

Tagi: Farma Iluzji, Wystawa Tajemnice Starożytnego Egiptu, Klątwa Faraona

Klątwa Farona - nowa atrakcja na Farmie Iluzji

Unikatowa w skali europejskiej atrakcja - „Klątwa Farona – Tajemnice Starożytnego Egiptu” („Mumia”) od połowy marca br. jest dostępna dla zwiedzających w parku Farma Iluzji. Niezwykła atrakcja, stworzona przez wybitnego egiptologa, profesora Karola Myśliwca i znanej z misji Sakkara pani archeolog Agnieszki Kowalskiej jest czynna do końca kwietnia w cenie biletu do parku.

Kto jest fascynatem niezwykłego świata starożytnego Egiptu, mumii, faraonów, skradzionych skarbów królewskich, piramid i labiryntów grobowych powinien koniecznie, i to jak najszybciej, odwiedzić Farmę Iluzji ponieważ tym razem, właśnie tam pojechała ta wystawa. Tylko do końca kwietnia br. wystawa „Klątwa Farona – Tajemnice Starożytnego Egiptu” („Mumia”) będzie możliwa do zobaczenia w cenie biletu wstępu do parku.

Nie czekaj, tylko spiesz się! Świat faraonów i dreszczyk emocji, jakiego można doznać towarzysząc w ich ostatniej podróży do wiecznego świata umarłych dadzą niezapomniane chwile nie tylko dla najmłodszych, ale także dla dorosłych. Jeszcze w ten weekend, warto wsiąść w auto i spotkać się oko w oko z przerażającą mumią.

Ta fascynująca atrakcja została stworzona przez znanych i wybitnych naukowców na zlecenie Parku Miniatur S.A. Dzięki bogactwu szczegółów, związanych z odtworzeniem realnego wyglądu mumii, sarkofagów, przebiegu mumifikacji itp. wyprawa jest nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim pouczająca dla najmłodszych fanów egiptologii i archeologii.

Wystawa została stworzona z pomysłu projektu Marka Pisarskiego – dyrektora Experymentarium, właściciela firmy PAIT Consulting.

Autor: Aleksandra Galus

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.