Przewodnik po parkach rozrywki

[WIDEO] Międzynarodowy pokaz w Efteling, inspirowany parową karuzelą CARO już we wrześniu

Tagi: Park Rozrywki, Efteling, Bilety Do Efteling, Atrakcje W Holandii, Caro

[WIDEO] Międzynarodowy pokaz w Efteling, inspirowany parową karuzelą CARO już we wrześniu

Parowe karuzele to klasyka sama w sobie. Już niedługo w teatrze holenderskiego parku rozrywki Efteling będzie można zobaczyć klimatyczny międzynarodowy spektakl zainspirowany właśnie taką karuzelą. Widowisko zachwyci wszystkich amatorów doskonałej zabawy, zarówno tych młodszych, jak i starszych.

CARO – niezwykłe wydarzenie inspirowane parową karuzelą

W Efteling królują baśnie, ale każdy, niezależnie od wieku, znajdzie w tym miejscu coś dla siebie. Spokojne karuzele, a obok zapierające dech w piersi roller coastery to jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania park swoim gościom. Będąc w Efteling warto zajrzeć również do teatru, w którym odbywają się magiczne przedstawienia dla całych rodzin.

W tym roku goście będą mieli okazję zobaczyć prawdziwie magiczną premierę. Już we wrześniu startuje niezwykłe widowisko CARO - przedstawienie teatralne inspirowane 100-letnią parową karuzelą „Stoomcarrousel”. Producentem przedstawienia jest aktor i reżyser Stanley Burleson, znany z holenderskiej wersji musicalu „Trzech muszkieterów”, a to gwarancja doskonałej zabawy.  

Karuzela parowa Stoomcarrousel zachwyca już od 100 lat

 

Daj się zabrać na magiczną przejażdżkę

CARO premierę zaplanowaną ma na 16 września 2018 roku. Przedstawienie zabierze gości na przejażdżkę pełną humoru i muzyki. Podczas show widzowie będą podziwiać zapierające dech w piersiach wizualizacje, popisy muzyków, akrobatów i tancerzy. Co więcej, również dzieci otrzymają możliwość wzięcia udziału w przedstawieniu, ponieważ przewidziano dla nich role interaktywne.Efteling przyjazne obcokrajowcom

CARO to pierwszy krok w strategii, która zakłada umiędzynarodowienie parku i zwiększenie liczby odwiedzających zza granicy. Spektakl został bowiem zaplanowany tak, by widzowie z całego świata mogli bez przeszkód go zrozumieć. Dzięki temu, że podczas trwania przedstawienia przewidziano niewiele mówionych kwestii, brak znajomości języka nie będzie stanowić żadnej przeszkody. Widzowie z łatwością rozpoznają tematy poruszane podczas przedstawienia i będą mogli odnieść je do swojego codziennego życia.

Bilety na pokaz CARO

Spektakl będzie można oglądać już od 16 września 2018 roku. Sam bilet wstępu do parku Efteling nie upoważnia do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Zatem by wziąć udział w tym magicznym wydarzeniu, należy nabyć jeden z kilku rodzajów biletów przygotowanych przez park. Dostępne są bilety łączone (Efteling i spektakl CARO w cenie 52 Euro, bilety przedpremierowe na pokaz w okresie od 1 do 15 wrzesnia w cenie 22 Euro oraz bilety w cenie regularnej - 25 Euro (ważne po 16 września).

→ Kupuję bilety wstępu do parku Efteling bez wychodzenia z domu 

Warto zaplanować swój pobyt tak, by przed spektaklem zwiedzić także park Efteling i skorzystać z wielu czekających w nim atrakcji.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.