Przewodnik po parkach rozrywki

Godziny otwarcia Parkmania.pl, sprzedaż biletów w sezonie jesienno-zimowym 2020-2021.

Tagi: Parki Rozrywki, Koronawirus, Covid-19, Jakie Bilety Dostepne, Godziny Otwarcia Parkow

Godziny otwarcia Parkmania.pl, sprzedaż biletów w sezonie jesienno-zimowym 2020-2021.

Sezon jesienno-zimowy 2020-2021 będzie niestety inny niż wszystkie. Jakie bilety są dostępne i czy można dokonać zakupu? 

 

Zawsze chętnie pomagamy Wam w zaplanowaniu wycieczki do parku rozrywki

Już od 10 lat pomagamy Wam w zakupie biletów do parków rozrywki. Parki rozrywki to nasza pasja, chętnie je sami odwiedzamy a zabawę w nich rekomendujemy wszystkim... małym i dużym! Ten rok jest inny niż wszystkie. Dla Parkmania.pl jest to wyjątkowo trudny rok, zwłaszcza że w październiku świętowaliśmy 10 urodziny firmy. Nie spodziewaliśmy się, że przyjdzie nam świętować dekadę istnienia firmy w cieniu koronawirusa. Mimo tego, pozostajemy optymistami i liczymy na to, że w 2021 będzie lepiej.

Jakie parki są otwarte? 

Część parków rozrywki jest co roku zamykana w okresie jesienno-zimowym (np. Legoland, Gardaland). Ale już Disneyland Paris jest parkiem rozrywki, który dotychczas był otwarty przez okrągły rok. Niestety w ziązku z drugą falą epidemii koronawirusa parki rozrywki zostały zmuszone do zamknięcia swoich bram. Taką informację ogłosiły niedawno Energylandia oraz Majaland. 29 października, po ogłoszeniu dzień wcześniej przez prezydenta Francji kolejnego lockdownu, ponownie zamknięty został także paryski Disneyand. W związku z tym do odwołania nie sprzedajemy biletów do parków za pośrednictwem Parkmania.pl.

Kiedy parki zostaną otwarte ponownie?

W związku z tym, że sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się COVID-19 zmienia się dynamicznie nie wiemy kiedy parki rozrywki zostaną ponownie otwarte. W aktualnej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie sprawdzanie najnowszych informacji odnośnie zasad odwiedzin danego parku na jego oficjalnej stronie internetowej. Rekomendujemy także sprawdzać na stronach Ministerstwa Spraw Zagranicznych jakie są zasady odwiedzania danego kraju.

Godziny otwarcia Parkmania.pl w okresie jesienno - zimowym

Biorąc pod uwagę aktualną sytuację Parkmania.pl działa inaczej niż dotychczas. Odpowiadamy na maile oraz odbieramy telefony jedynie w dwa dni tygodnia: w poniedziałek oraz w piątek w godzinach 09.00 - 12.00. Mamy nadzieję, że gdy tylko sytuacja ulegnie poprawie będziemy mogli powrócić do normalnego trybu pracy i wspierać Was w planowaniu magicznych wyjazdów do parków rozrywki. 

Jeśli chcesz być na bieżąco, koniecznie zapisz się na nasz newsletter. Poinformujemy Cię, kiedy rozpoczniemy regularną sprzedaż biletów!
Na tę chwilę życzymy Wam przede wszystkim zdrowia i spokoju! Miejmy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli wspólnie ponownie planować niezpomniane wyjazdy do parków!

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.