Przewodnik po parkach rozrywki

[WIDEO] Testing Attractions w parku rozrywki w Ogrodzieńcu

Tagi: Testing Attractions, Park Miniatur Ogrodzieniec, Zyroskop, Park Doświadczeń Fizycznych

[WIDEO] Testing Attractions w parku rozrywki w Ogrodzieńcu

Zapraszamy na relację Testing Attractions z wizyty w parku rozrywki w Ogrodzieńcu.

Ogrodzieniec to nieduża miejscowość niedaleko Zawiercia. Szczególnie słynie ona ze swojego zamku, który znajduje sie na Szlaku Orlich Gniazd. Na podzamczu od kilku lat znajduje się Park Miniatur. W tym roku obiekt został rozbudowany i od kilku miesięcy można tu pobawić się w Parku Doświadczeń Fizycznych, gdzie jak sama nazwa wskazuje możemy doświadczyć fizycznych ciekawostek.

Zdecydowanie najciekawszą atrakcją w tej części parku jest Żyroskop, czyli symulator lotów. Wchodząc na tę atrakcję można na własnej skórze przekonać się jak działa na nas przeciążenie 4G, jakie odczuwają piloci myśliwców.

Warto pamiętać o spacerze po parku miniatur, który choć prezentuje jedynie miniatury z Jury Krakowsko-Częstochowskiej, ma wiele do zaoferowania. Można tu zobaczyć zminiaturyzowany Zamek na Smoleniu, Zamek w Pieskowej Skale a nawet ogromną makietę Krakowskiego Wawelu.

Nową atrakcją jest tu także Dom Strachów i Legend, w którym narrator oprowadza nas po swoich tajemniczych korytarzach. Na podsumowanie pobytu w parku można świetnie pobawić się na torze saneczkowym, na którym pokonujemy kilka zakrętów z bardzo przyjemną prędkością :-)Ogólne wrażenia
Ekipa Testing Attractions poleca Park w Ogrodzieńcu osobom, które lubią dobrą rozrywkę połączoną razem z edukacją.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.