Przewodnik po parkach rozrywki

[WIDEO] Testing Attractions odwiedza Miasteczko Westernowe

Tagi: Slaskie Wesole Miasteczko, Testing Attractions, Miasteczko Westernowe, Żory, Twin Pigs

[WIDEO] Testing Attractions odwiedza Miasteczko Westernowe

Po wizycie w chorzowskim wesołym miasteczku ekipa Testing Attractions wybrała się na Dziki Zachód. Dokąd? Wcale nie aż za wielką wodę, tylko do Żor w województwie śląskim. Tam znajduje się bowiem Miasteczko Westernowe Twin Pigs.

Miasteczko Westernowe Twin Pigs to drugi obiekt po ŚWM, który odwiedziła ekipa Testing Attractions.

Obiekt sam w sobie stwarza niesamowitą atmosferę rodem z westernowych filmów. Bank, biuro szeryfa czy saloon umiejscowione są na głównej ulicy, gdzie co jakiś czas odbywają się pełne emocji i bardzo dopracowane pokazy. W pokazach biorą udział kaskaderzy, którzy robią bardzo ciekawe akrobacje na koniach.

Park nastawiony jest szczególnie na rozrywkę, znajduje się tam dużo atrakcji, które działają na zasadzie kina. Są to na przykład tajemnicze podziemie, kula parowa i ostatnio co raz bardziej popularne kino typu 5D z ruchomymi fotelami, podmuchami powietrza czy symulacją deszczu. 

W parku możemy pobawić się na kilku ciekawych urządzeniach takich jak wahadło Trapera, karuzela whisky czy diabelski młyn z gondolami stylizowanymi na westernowe wozy. Niestety w dniu odwiedzin Testing Attractions zarówno karuzela jak i młyn były nieczynne.
Ogólne wrażenia
Ekipa Testing Attractions poleca Miasteczko Twin Pigs wszystkim lubiącym spędzać czas w klimatycznych miejscach.

Autor: Krystian Borkowski

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.