Przewodnik po parkach rozrywki

[WIDEO] Testing Attractions odwiedziło JuraPark w Krasiejowie

Tagi: Energylandia, Dinozaury, Slaskie Wesole Miasteczko, Testing Attractions, Jurapark Krasiejów, Krystian Borkowski

[WIDEO] Testing Attractions odwiedziło JuraPark w Krasiejowie

Ekipa Testing Attractions przygotowała kolejny film z parku rozrywki. Tym razem kamera sfilmowała JuraPark w Krasiejowie - największy park z dinozaurami w Polsce. Sprawdźcie sami czy warto się tam wybrać.

Parkmania.pl: To już kolejny film ekipy Testing Attractions. Ile w sumie macie filmów na koncie?
Krystian Borkowski, Testing Attractions: W przeciągu trzech miesięcy, bo właśnie tyle ma już nasz kanał, udało nam się zrealizować sześć odcinków, między innymi byliśmy już w Energylandii, Śląskim Wesołym Miasteczku, Dream Parku w Ochabach a ostatnio w Krasiejowie, gdzie nagraliśmy nasz najnowszy odcinek/ Była to dotychczas nasz najdalsza wyprawa.

Który film podobał się najbardziej Waszym odbiorcom? Macie jakieś informacje zwrotne?
Dużo osób pochwala nasz pomysł szczególnie za oryginalność, bo jak wiemy TA to pierwszy i obecnie jedyny taki kanał w Polsce. Najpopularniejszy film na naszym kanale to zdecydowanie ten z Energylandii, pewnie dlatego że umieszczono go na oficjalnej stronie parku. Zaraz po nim najchętniej oglądanym filmem jest pierwszy odcinek, jaki nakręciliśmy, czyli ten ze Śląskiego Wesołego Miasteczka.

Jak zmieniliście się od pierwszego filmu? Czy słuchacie porad Waszych widzów?
Jak najbardziej słuchamy sugestii osób, które udzielają się na przykład w komentarzach pod filmami. Na przykład po pierwszym odcinku zmieniliśmu kolejny, dzięki czemu pojawiło się przywitanie z widzami a także pożegnanie z nimi. Ponadto staramy się by wypowiedzi prowadzącego były co raz bardziej interesujące. Testing Attractions zmienia się właściwie z każdą chwilą, inwestujemy w sprzęt a także planujemy nowe programy. Do drugiego kwartału przyszłego roku pojawią się dwa nowe projekty, jeden z nich będzie szczególnie ciekawy dla wszystkich amatorów adrenaliny...Jak oceniasz JuraPark Krasiejów?
Krasiejów jest niezwykły! Pierwszy raz widziałem park dinozaurów, który stworzony został tak, że można się w nim poczuć jakby dinozaury wędrowały wokół nas. Sprawia to położenie figur prehistorycznych gadów, które rozstawione są w ogromnej niecce gdzie przed laty wydobywano tam glinę do wypalania cegieł... cała ta niecka ma ponad 20 hektarów! Ponadto w parku można także poznać historię powstawania naszej planety w tunelu czasu czy zwiedzić prehistoryczne oceanarium, a także świetnie pobawić się w lunaparku zlokalizowanym zaraz przy plaży.

Co najbardziej podobało Ci się w parku i co polecasz innym?
Najciekawszym elementem jest według mnie Pawilon Paleontologiczny Uniwersytetu Opolskiego, gdzie w jego okolicy do chwili obecnej od kilkunastu lat prowadzone są wykopaliska. W samym pawilonie przestawione są skamieniałości w miejscu ich znalezienia. Świetne jest to, że własnie takie parki jak ten w Krasiejowie powstają tam, gdzie rzeczywiście coś kryje się w ziemi.
 
Skąd planujecie nagranie kolejnego filmu?
Kolejny odcinek pojawi się na naszym kanale już w październiku i to własnie on zapoczątkuje serię jesień-zima 2014/2015. W tej serii pojawią się nagrania szczególnie z parków wodnych jednak planujemy też śnieżne szusowanie w Beskidach. Październikowy odcinek planujemy nagrać w Aquadromie w Rudzie Śląskiej ale to tylko nasze plany bo nie wiadomo czy będą sobie życzyć naszej wizyty.

Życzymy zatem aby się udało i czekamy na kolejne filmy :)

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.