Przewodnik po parkach rozrywki

[WIDEO] Park Wodny w Krakowie w obiektywie Testing Attractions

Tagi: Aquapark, Testing Attractions, Park Wodny W Krakowie

[WIDEO] Park Wodny w Krakowie w obiektywie Testing Attractions

Gdy lato się kończy zapełniają się miejsca takie jak aquaparki. Sauny, hydromasaże, rwąca rzeka czy fala to tylko niektóre atrakcje, jakie znajdziemy w dużych parkach wodnych. Testing Attractions sprawdziło jak wygląda wodna zabawa w najpopularniejszym wodnym parku w w Małopolsce.

Kraków, dawna stolica naszego kraju zwana Miastem Królów Polskich. Znajdują tu się znane wszystkim zabytki takie jak Kościół Mariacki, Sukiennice czy Zamek Królewski na Wzgórzu Wawelskim.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że w pewnej dzielnicy drugiego największego polskiego miasta kryje się jeden z pierwszych parków wodnych wybudowanych w Polsce. Oddany do użytku w dwutysięcznym roku obiekt do dnia dzisiejszego utrzymuje status parku, w którym znajduje się największa w Polsce sieć zjeżdżalni wodnych.

Przez ostatnie lata park nieprzerwanie poszerza swoją ofertę atrakcji, rozpoczynając na mniejszych inwestycjach a kończąc na tych większych, które promowane są w akcjach marketingowych.

Testing Attractions wybrało krakowski aquapark jako obiekt, w którym zrealizowało pierwszy odcinek zapowiadanej od dawna serii zimowej. W myśl zasady, że nawet gdy śnieg i deszcz za oknem nie warto się nudzić!Seria zimowa na pierwszym w Polsce kanale o parkach rozrywki nie skończy się tylko na parkach wodnych. Planujemy także stworzyć świąteczno-noworoczny klimat relacjonując zimowe wydarzenia w parku rozrywki Energylandia, który jak wiadomo szykuje śnieżną moc atrakcji. 

Autor: Krystian Borkowski

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.