Przewodnik po parkach rozrywki

Kings of HardStyle Festival w Energylandii. Ostatni festiwal tego lata w Zatorze!

Tagi: Energylandia, Park Rozrywki W Zatorze, Tanie Bilety Do Energylandii, Dni Otwarcia Energylandii, Festiwale W Zatorze, Kings Of HardStyle Festival W Energylandii, Tanie Bilety Energylandia, Goczal Marek

Kings of HardStyle Festival w Energylandii. Ostatni festiwal tego lata w Zatorze!

Powodów, aby wybrać się do Energylandii jest wiele. Jeśli nie przekonują Was roller coastery to może chociaż rytm festiwalowej muzyki podniesie Wam tętno. W trakcie tych wakacji w Energylandii odbyło się aż 7 z festiwali muzycznych. Kings of HardStyle Festival 2016 to ósmy i ostatni z nich. Podobnie, jak w zeszłym roku wśród uczestników będą ludzie z całego świata. Może macie ochotę do nich dołączyć?

 

Strefa festiwalowa w Energylandii

Decyzja o stworzeniu strefy festiwalowej w Energylandii nie powinna nikogo dziwić. Marek Goczał – właściciel Energylandii ma już sporo doświadczenia w organizacji imprez. Poza tym jest to doskonała metoda na wypromowanie całego kompleksu. Do tej pory bowiem Małopolska nie była wybierana jako atrakcyjny cel dla fanów parków rozrywki. W najbliższym, czasie chyba to się jednak zmieni. Zeszłoroczna edycja festiwalowego lata w Energylandii okazała się wielkim sukcesem. Na scenie gościły zespoły reprezentujące skrajnie różne gatunki muzyczne (od elektroniki po disco polo) i tym samym do zatorskiego kompleksu trafił cały przekrój młodej społeczności.

Kings of HardStyle Festival 2016

Tegoroczny program powiększył się o kilka kolejnych wydarzeń. W związku z otwarciem strefy plażowej zorganizowano Beach Party w amerykańskim stylu, a dzięki tanecznym hitom z początku millenium cofnęliśmy się myślami do roku 2000. Kings of HardStyle Festival 2016 to natomiast powtórka wydarzenia z zeszłego roku i wszystko zapowiada, że pożegnanie lata w rytmie mocnych, elektronicznych brzmień stanie się tradycją Energylandii.

Na Kings of HardStyle Festival 2016 wystąpią m. in. Angerfist, Code Black, Crypsis, Gunz 4 Hire, Miss K8, Psyko Punkz, Radical Redemption, Ran-D, Regain, Warface. To najlepsi wykonawcy tego gatunku. Nic dziwnego, że festiwal budzi takie zainteresowanie wśród mieszkańców ościennych krajów.

Ceny za wejściówki na Festival rozpoczynały się już od 49 zł (bilety w przedsprzedaży), dziś za zabawę na koncercie należy zapłacić min. 109 zł. Dostępne są także bilety VIP w cenie 400 zł, dzięki którym skorzystamy z wielu udogodnień (wejście bez kolejki, obecność w  wydzielonej strefie podczas festiwalu, catering i alkohol, konsjerż i hostessy do dyspozycji gości itp.). Jeśli wciąż nie jesteście przekonani do pożegnania lata w takim stylu zobaczcie, jak bawili się uczestnicy festiwalu w zeszłym roku.

I jak? Udzieliła się wam festiwalowa atmosfera? Jak łatwo zauważyć sama muzyka to nie wszystko. Koncert uświetnia widowiskowy pokaz sztucznych ogni i multi laser show. Podczas festiwalu czynne też są parkowe atrakcje. Wejściówka na Festiwal upoważnia do korzystania z tych atrakcji podczas trwania koncertów w godzinach 20.00 - 01.00. Potraficie sobie wyobrazić przejażdżkę roller coasterem przy akompaniamencie najlepszych elektronicznych hitów? Póki co w Polsce nie ma innego miejsca, gdzie można przeżyć taką kumulację wrażeń.

Co, gdzie, kiedy?

Festiwal odbędzie się w sobotę, 27 sierpnia 2016 r w parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Festiwal rozpoczyna się o godzinie 20.00, zakończenie planowane jest na ok. 4 nad ranem, przy czym wejść na festiwal będzie można już od godziny 18;00, natomiast do samego parku od godziny 20:00.

Warto pamiętać, że sam bilet wstępu do Energylandii na dzień, w którym festiwal się odbywa, nie upoważnia do wejścia na festiwal.

Gdybyście mieli ochotę odwiedzić Energylandię w innym terminie to sprawdźcie ofertę biletów wstępu do parku na naszym portalu. Tanie Bilety do Energylandii, bez stania w kolejkach do kas parku, można wykorzystać w dowolnie wybranym terminie w danym sezonie, w dniach otwarcia parku. 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.