Przewodnik po parkach rozrywki

W ten weekend Energylandia świetuje 2. urodziny i otwiera nową strefę w parku

Tagi: Park Rozrywki, Energylandia, Water Park

W ten weekend Energylandia świetuje 2. urodziny i otwiera nową strefę w parku

W dniach 9-10 lipca w Energylandii będzie uroczyście, a to za sprawą 2. urodzin parku i otwarcia nowej atrakcji. Park stworzył prawdziwie letnią strefę na swoim terenie. Będzie można pluskać się w wodzie, opalać się i sączyć drinki w Tropical Barze. Domyślacie się już o jaką atrakcję chodzi?

Na terenie parku Energylandia powstała zupełnie nowa strefa - Water Park. Na powierzchni 1800 m2 znajdować się będą baseny, wodospady, piasek i palmy. Wszystko "ubrane" w wakcyjną, tropikalną scenografię.

Dodatkowo z okazji urodzin na najbliższą sobotę, 9 lipca Energylandia przygotowała wiele atrakcji i niespodzianek, w tym między innymi: wodny aerobik, sesję zdjęciową w pirackim klimacie, Piana Party, a także konkursy, animacje i zabawy. Jak to na prawdziwych urodzinach bywa, nie zabraknie tortu oraz lampki szampana.

Promocyjne bilety wstępu do Energylandii: kup bilety z 5 % zniżką!


Wszystkie atrakcje związane z 2. urodzinami parku są tzw. imprezą towarzyszącą. Oznacza to, że wszyscy odwiedzający park będą mogli
 wziąć w nich udział i nie trzeba kupować żadnych dodatkowych wejściówek.

Jeśli więc jeszcze zastanawiasz się, gdzie spędzić ten weekend, po prostu spakuj kostium kąpielowy, okulary i krem z filtrem, kup bilety wstępu do Energylandii na Parkmania.pl i ruszaj w podróż do parku!


Energylandia to aktualnie największy park rozrywki w Polsce. Znajduje się w mieście Zator (Małopolska) w połowie drogi między Katowicami a Krakowem. Od Wadowic czy Oświęcimia to niespełna 17 kilometrów.

W parku znajdziemy kilkadziesiąt atrakcji rozłożonych na 26 hektarach powierzchni. Park podzielony jest na strefy: bajkolandię, familijną i ekstremalną. W tej ostatniej powstał niedawno największy roller coaster w Polsce - Formuła 1.

W ramach biletu wstępu można korzystać danego dnia z wszystkich urządzeń i atrakcji bez limitu, w tym także z nowego roller coastera F1 i Water Parku.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.