Przewodnik po parkach rozrywki

5 milionowy gość odwiedził dziś Energylandię!

Tagi: Energylandia, Bilety Do Energylandii, Urodziny Energylandii, Park Rozrywki W Polsce, 5 Milionow Gosci W Energylandii

5 milionowy gość odwiedził dziś Energylandię!

Pięć lat temu, 14 lipca 2014 roku bramy Energylandii zostały otwarte po raz pierwszy. Tego dnia zmienił się świat polskich parków rozrywki jaki dotychczas znaliśmy. Dzisiaj, w środę 24 lipca 2019 roku park powitał pięciomilionowych gości, którzy odwiedzili Energylandię!


Park rozrywki Energylandia wprowadził nowe standardy w branży parków rozrywki w Polsce. Od 2014 roku zaskakuje nas nowymi inwestycjami na światowym poziomie, za które zdobywa branżowe nagrody. Nic dziwnego, że  jest najchętniej odwiedzanym parkiem rozrywki w Polsce.

Sprawdź jakie są najchętniej odwiedzane europejskie parki rozrywki.
→ TOP 20 najchętniej odwiedzanych parków rozrywki w Europie w 2018. Najnowszy raport TEA

 

Kierunek: Energylandia!

Rodzina z Wielkopolski, której przypadło dziś wyjątkowe wejście do parku została obdarowana całorocznym biletem wstępu oraz hucznie powitana przez animatorów Energylandii. 

 

Było ogromne zaskoczenie, niedowierzanie i wielki uśmiech na twarzach rodzinki. Symboliczna „5-tka” idealnie wpisuje się w obchodzone w miniony weekend 5. urodziny uarku! O tym, że Energylandia to park rozrywki na „piątkę” świadczą nie tylko miliony zadowolonych Gości, ale także oceny na portalach społecznościowych, Facebooku czy Google, ale także komentarzach, czy w końcu miłych słowach, które my, pracownicy słyszymy na co dzień -  powiedział Kris Kojder, dyrektor wizerunku Energylandii.

 


Szczęśliwa piątka

Co ciekawe, z „piątką” związana jest tez liczba rollercoasterów należących do tych ekstremalnych. Viking, który jest w parku od początku, Mayan z września 2015, Formuła – odkryta latem 2016, no i w końcu Speed Water Coaster zaprezentowany na starcie poprzedniego sezonu oraz Hyperion, który dopiero co świętował swój pierwszy jubileusz.

Energylandia w Zatorze w znaczny sposób przyczyniła się do rozwoju ruchu turystycznego w regionie, a tym samym w Polsce. Przyjeżdżają tu nie tylko Polacy, ale można tu spotkać naszych sąsiadów z Czech i Słowacji, jak i turystów z Niemiec, krajów Beneluksu oraz Ukrainy, Białorusi czy Rosji poszukujących ekstremalnych wrażeń ale i rodzinnej rozrywki na poziomie europejskim. 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.