Przewodnik po parkach rozrywki

[WIDEO] Premiera Mega Coastera Hyperion w Energylandii już w ten weekend!

Tagi: Energylandia, Polskie Parki Rozrywki, Hyperion, Mega Coaster, Urodziny Energylandii, Bilety Wstępu Cena, Otwarcie Hyperiona

[WIDEO] Premiera Mega Coastera Hyperion w Energylandii już w ten weekend!

Wszyscy amatorzy adrenaliny od miesięcy czekali z zapartym tchem na otwarcie Hyperiona w Energylandii! Najwyższa i najszybsza kolejka tego typu w Europie zostanie udostępniona gościom parku już za kilka dni! 

Najbardziej oczekiwana premiera Energylandii na sezon 2018

Gdy Energylandia w 2016 roku zapowiedziała budowę Mega Coastera, wśród fanów adrealiny zapanowało ogromne poruszenie. Ujawnione parametry roller coastera oraz wizualizacje robiły od początku wrażenie i zapowiadały nieziemską zabawę.

Mega Coaster – czego można się spodziewać?

Mega Coaster Hyperion pozwoli przeżyć prawdziwie ekstremalną przygodę. Kolejka rozpędzi się do zawrotnej prędkości ponad 142 km/h! W połączeniu z 80-metrowym spadkiem zakończonym wjazdem do ogromnego tunelu zapewni to mocne wrażenia każdemu, kto odważy się wsiąść do kolejki.

Stacja Hyperiona została zaprojektowana by przypominać opuszczoną stację badawczo-kosmiczną. Wejście do tego Mega Coastera zwiastuje wysoce rozbudowana tematyzacja wizualna.

Wciąż mało? Na amatorów adrenaliny będą czekać również liczne zakręty, w tym podwójne, a także obrotowe nachylenia toru. Taka konstrukcja roller coastera zapewni fascynujące przeciążenia i sprawi, że dosłownie będziecie fruwać w chmurach. Nie zabraknie także efektu splash flow i wodnych atrakcji, które ugaszą rozbudzone emocje. Hyperion będzie więc mieć wszystko to, co fani ekstremalnych rozrywek lubią najbardziej – i jeszcze więcej!

Producentem roller coastera jest szwajcarska firma Intamin.

→ Kup bilety do Energylandii

Test Hyperiona - zobacz go na własne oczy!

Jeśli parametry Hyperiona jeszcze was nie przekonały to może najnowszy POV z jazdy kolejką sprawi, że kupicie biletu do Energylandii i wskoczycie na kolejkę! Ten roller coaster robi naprawdę warażenie!


Kiedy premiera Hyperiona dla gości parku?

Premiera mega costera Hyperion dla gości Energylandii odbędzie się 14 lipca o godzinie 20:00 i zbiega się z 4 urodzinami Energylandii – te Park Rozrywki świętować będzie przez cały weekend 14 i 15 lipca!

Z tej okazji przygotowano 4 tysiące gadżetów dla Gości, którzy odwiedzą park rozrywki w ten weekend. Czekać będzie tort i powitalna lampka szampana. W tych dniach nie zabraknie uwielbianej przez dzieci PIANA PARTY! Co więcej, w pierwszy dzień świętowania (14 lipca) po raz pierwszy w tym sezonie Energylandia zaprasza do zabawy, aż do północy. Od godziny 20.00 w wodnej strefie Water Park rozpocznie się BEACH PARTY, czyli impreza na basenach w towarzystwie DJ-ów Klubów Energy 2000 oraz zaproszonych gwiazd Warsaw Shore.

Osoby, które zdecydują się na przyjazd wieczorem mogą od 20:00 skorzystać z 50% rabatu na bilety zakupione za pośrednictwem parku (promocja nie obowiązuje niestety na Parkmania.pl).

 

Bilety do Energylandii ze zniżką

Bilety do Energylandii możecie zawsze taniej i wygodniej kupić je w Internecie, na stronie Parkmania.pl.

→ Kup bilety do Energylandii

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.