Przewodnik po parkach rozrywki

Największy odkryty park wodny w Polsce! Rozszerzona strefa Water Park w Energylandii już otwarta

Tagi: Energylandia, Bilety Do Parków Rozrywki, Parki Rozrywki W Polsce, Bilety Do Energylandii, Park Wodny, Water Park

Największy odkryty park wodny w Polsce! Rozszerzona strefa Water Park w Energylandii już otwarta

10 czerwca w Energylandii została otwarta odmieniona strefa wodna Water Park wraz z nowym obszarem Tropical Fun. Od teraz w tym miejscu na amatorów wodnych rozrywek czeka jeszcze więcej atrakcji, ponieważ strefa została rozszerzona o największy w Polsce odkryty park wodny z wieloma zjeżdżalniami. Zapraszamy Was na przegląd atrakcji, które na Was czekają w tym sezonie!

O tym, że Energylandia ma w planach rozszerzenie wodnej strefy, pisaliśmy już wcześniej. Dziś możemy stwierdzić, że to miejsce będzie z pewnością jednym z najchętniej odwiedzanych przez gości parku, szczególnie w gorące, letnie dni. Tropical Fun to nie tylko możliwość wypoczynku nad wodą i zażycia odświeżającej kąpieli, ale również aż 10 nowych zjeżdżalni, bardziej i mniej ekstremalnych – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Water Park i Tropical Fun, czyli maksimum zabawy w wodzie

Water Park to jedna z czterech stref zabawy w Energylandii. W tym miejscu na gości czeka 1800m2 basenów, wodospadów, a także pięknej piaszczystej plaży w otoczeniu skał oraz palm. 10 czerwca do strefy dołączyła nowa część – Tropical Fun, na którą składają się wodne zjeżdżalnie o różnym stopniu ekstremalności. Jedno jest pewne – tego lata w Energylandii nikomu nie grozi nuda! Co więcej, wszystkie atrakcje wodnej strefy są dostępne dla każdego w ramach biletu kupionego przy wejściu do parku – nie trzeba nabywać kolejnego, by bawić się w Water Parku.


Water Park zachęca do wypoczynku w gorące dni

Wodne zjeżdżalnie

Tropical Fun to gratka dla wszystkich, którzy kochają wodne zabawy. Większość nowych zjeżdżalni jest unikatowa w skali kraju. Oto najciekawsze atrakcje, które czekają na Was w nowej strefie.  

Kamikadze, czyli coś dla amatorów adrenaliny, to zdecydowanie najbardziej ekstremalna zjeżdżalnia w strefie wodnej. Na śmiałków czeka zapadająca się podłoga i 90-metrowy zjazd z pułapu 15 metrów przy nieustannym nabieraniu prędkości – emocje gwarantowane!


Kamikadze to najbardziej ekstremalna atrakcja w Tropical Fun

Tropical Splash, na którą składa się sześć 6 torów, dzięki czemu możliwe są przejażdżki w kilka osób jednocześnie. Zjazd odbywa się na specjalnych matach, które pozwalają nabrać prędkości odpowiedniej do wylądowania w wodzie z efektownym pluskiem.


Tropical Splash pozwala na jednoczesny zjazd kilku osób

Tiki Ride to pontony, z których można korzystać w pojedynkę lub zaprosić do zabawy towarzysza. Przejażdżka tą zjeżdżalnią gwarantuje emocje podobne do tych, które towarzyszą roller coasterom, a wszystko dzięki kilku ostrym zakrętom.


Tiki Ride gwarantuje świetną zabawę w pontonach

Exotic Fun przypominać będzie przejazd roller coasterem Bumerang – tu również jazda odbywać się będzie raz do przodu, a raz do tyłu. Jest to coś w rodzaju lejka skonstruowanego tak, by warunkować spływ w rożnych kierunkach. To pierwsza atrakcja tego typu w Polsce, więc tym bardziej warto wybrać się na przejażdżkę!


Exotic Fun zabierze Was w przejażdżkę pełną niespodziewanych zwrotów kierunku jazdy


Bilety do Enegylandii taniej niż w kasach

Energylandia to park, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W gorące, letnie popołudnia warto nieco ostudzić emocje wodną kąpielą lub… zapewnić sobie kolejne niezapomniane wrażenia, korzystając ze zjeżdżalni w Tropical Fun.

→ Kup bilety do Energylandii ze zniżką

Jeśli planujesz wizytę w Energylandii, by przetestować nowe atrakcje, pamiętaj, że bilety kupisz na naszej stronie –  bez konieczności stania w kolejce, o wiele szybciej, niż w kasach parku. To jednak nie jedyna korzyść, która płynie z zakupu biletów na stronie Parkmanii. Bilety do Energylandii kupisz zawsze ze zniżką, w stosunku do tych samych biletów, które są w kasie. Po co zatem przepłacać :)

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.