Przewodnik po parkach rozrywki

Beach Party z okazji 3 urodzin Energylandii

Tagi: Energylandia, Polskie Parki Rozrywki, Bilety Do Energylandii, Roller Coastery, Nowe Atrakcje W Energylandii

Beach Party z okazji 3 urodzin Energylandii

Osoby, które kupiły bilety do Energylandii na 14 lub 15 lipca mogą mówić o sporym szczęściu. Poza parkowymi atrakcjami czeka na nich tort, szampan i szalona impreza z okazji trzecich urodzin parku. Też chcecie wziąć w niej udział? Zobaczcie co dokładnie jest w programie i czym prędzej kupujcie bilety!

 

9 roller coasterów w trzy lata!

Energylandia to wciąż bardzo młody park rozrywki (przypominamy, że 1 czerwca park Efteling w Holandii skończył 65 lat, natomiast Paryski Disneyland świętuje w tym roku ćwierćwiecze). Jak na 3 lata istnienia, Energylandia może się jednak pochwalić niezłymi osiągnięciami.

W tak krótkim czasie udało im się wybudować 9 roller coasterów, zorganizować kilka festiwali i awansować do miana największego parku rozrywki w Polsce z liczbą odwiedzin na poziomie miliona! Najważniejsze jest jednak to, że Energylandia wciąż się rozwija. Tylko w tym roku odświeżono dziedziniec wejściowy, otwarto 3 atrakcje i 2 nowe strefy tematyczne (to łącznie aż 19 nowych inwestycji). Wciąż czekamy też na premierę Water Speed Coastera – najwyższej kolejki wodnej na świecie. Rekordowe rozmiary ma mieć również Mega Coaster. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pojawi się on na mapie Energylandii w przyszłym roku i będzie to największy roller coaster w Europie.

 

Chcesz poznać dokładniej wszystkie nowości w Energylandii? Zapraszamy do lektury poniższych artykułów:

→ W Wielkanoc rozpoczyna się nowy sezon w odmienionej Energylandii

→  Energylandia to najszybciej rozwijający się polski park rozrywki

 


Najwięcej urodzinowych animacji można się spodziewać w strefie Water Park

 

Jakie atrakcje czekają w ten weekend gości Energylandii?

Program urodzin Energylandii został zaplanowany w taki sposób, aby mogło je celebrować jak najwięcej osób. Uroczyste obchody rozpocznęły się już dzisiaj o 10:00 i potrwają aż do końca weekendu. Choć program wydarzeń zaplanowanych na poszczególne dni jest dość zbliżony, to w sobotę 15 lipca w Energylandii będzie działo się najwięcej.

Goście, którzy zdecydują się pojawić w parku o 10:00 zostaną przywitani symboliczną lampką szampana. Po toaście rozpoczną się gry i zabawy dla najmłodszych. O 13:30 wszyscy, którzy nie mają nic przeciwko temu, żeby trochę się zamoczyć, powinni udać się do strefy Water Park. Przy basenie będą wówczas prowadzone wodne animacje. Pół godziny później rozpoczyna się Kinds Show w amfiteatrze Colosseo, a o 15:00 będzie można wziąć udział w Piana Party. Każde z tych wydarzeń będzie odbywać się kilka razy w ciągu dnia, więc zdążycie wziąć udział we wszystkich (Aqua Hawana Splash Water Park w strefie Water Park w godzinach: 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30; Piana Party w godzinach: 15:00, 16:30, 18:00). Pamiętajcie jednak o tym, by punktualnie o 16:00 stawić się pod restauracją Skandynawia. Będzie tam rozdawany tort urodzinowy.

Wieczorna część imprezy rozpoczyna się o 19:00. Okolice basenu przemienią się wówczas w taneczny parkiet. Plażowa impreza w strefie Water Park potrwa do północy. Po zmroku goście będą mogli podziwiać też widowiskowe Fire Show. Tancerze zaprezentują swoje możliwości dwukrotnie (o 20:00 i 21:30), a następnie wezmą udział w finałowej paradzie (23:30). W trakcie całej imprezy będą oczywiście czynne wszystkie parkowe atrakcje.

 


Tak wyglądał tort przygotowany na drugie urodziny Energylandii

 

Czy uczestnictwo w urodzinach Energylandii jest dodatkowo płatne?

Aby wziąć udział w urodzinach Energylandii wystarczy kupić zwykły bilet do parku (103,55 zł wg cennika Parkmania.pl). Organizatorzy nie wymagają żadnych dodatkowych wejściówek. Osoby zainteresowane wyłącznie wieczorną częścią imprezy z pewnością ucieszy fakt, że w sobotę po 20:00 bilety w kasie Energylandii będą sprzedawane za połowę ceny. 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.