Przewodnik po parkach rozrywki

Nareszcie: znamy datę ponownego otwarcia paryskiego Disneylandu w 2021!

Tagi: Park Rozrywki, Disneyland, Parki Rozrywki, Disneyland Paris, Pobyt W Disneyland Resort, Disneyland Paryż, Ceny Biletów Do Disneylandu, Rezerwacja, Bilety Online, Kiedy Otwarcie, Data Otwarcia, Pandemia Kornawirusa

Nareszcie: znamy datę ponownego otwarcia paryskiego Disneylandu w 2021!

Disneyland® Paris ogłosił długo oczekiwane ponowne otwarcie parków Disneyland® Park i Walt Disney Studios® Park. Słynne atrakcje, ukochane postacie Disneya, ulubione przez fanów przeżycia powrócą z jeszcze większą magią. Czego możemy się spodziewać? Kiedy można będzie odwiedzić paryski Disneyland?

 

Otwarcie parku już w czerwcu!

Z powodu pandemii koronawirusa po raz pierwszy w historii wszystkie parki Disneyland przez długie miesiące były zamknięte. Po okresie wakacyjnym w 2020 roku, kiedy to goście mogli na nowych warunkach i przy ograniczonej liczbie odwiedzających bawić się na terenie parków, Disneyland Paris zamknięto ponownie 30 października 2020 roku. Park przez całą zimę pozostawał zamknięty. Jedynym miejscem, do którego wpuszczano "gości" było centrum kongresowe hotelu Disney's Newport Bay, w którym utworzono ogromne centrum szczepień przeciwko COVID-19.

Aktualnie, powoli, jeden po drugim kolejne parki Disneyland otwierają swoje bramy. Disneyland Paris, najchętniej odwiedzany europejski park rozrywki. , najpopularniejszy zagraniczny park rozrywki wśród Polaków dokładnie za miesiąc, 17 czerwca 2021 r. wpuści na tereny obu parków pierwszych gości. 

→ KUP BILETY DO DISNEYLANDU ONLINE


Cars ROAD TRIP - nowa atrakcja w Walt Disney Studios® Park

W momencie ponownego otwarcia Walt Disney Studios® Park po raz pierwszy powita gości nowa atrakcja stanowiąca część trwającej transformacji Disneyland Paris: Cars ROAD TRIP. Goście, którzy zostaną przeniesieni do wersji podróży Drogą 66 inspirowanej motywami filmu Auta, odkryją miejscowe cuda przyrody, takie jak największa w świecie nakrętka koła oraz Kanion Auta-stroficzny, spotykając przy tym popularne postaci, takie jak Zygzak McQueen czy Złomek - dzięki czemu Park Walt Disney Studios staje się miejscem, w którym ożywają marzenia związane z filmem Auta i studiem Pixar.


W parku powstało ponadto wiele punktów selfie oraz nieoczekiwanych miejsc spotkań z bohaterami ze światów Disneya, Pixara, MARVELA i Gwiezdnych Wojen. Ulubione postacie będą pojawiać się w niespodziewanych miejscach, zachęcając gości do wytężania wzroku i słuchu w poszukiwaniu jednej magicznej niespodzianki za drugą. Dodane zostanie nowe galaktyczne doświadczenie ze Star Wars Legends, powrócą również Cheshire Cat Train z przyjaciółmi z Alicji w Krainie Czarów, Mickey, Minnie & the Gang, interakcje z superbohaterami MARVELA oraz Zaczarowane chwile w Królestwie Arendelle.


Poza nowościami, goście będą mogli znowu skorzystać z ulubionych atrakcji w obydwu parkach, począwszy od ekscytującej Star WarsTM: Hyperspace Mountain oraz The Twilight Zone Tower of Terror a skończywszy na rodzinnym Peter Pan’s Flight oraz Ratatouille: The Adventure.

→ KUP BILETY DO DISNEYLANDU ONLINE


Bezpieczeństwo gości w parkach Disneyland jest priorytetem

Środki higieny wprowadzone w ubiegłym roku będą obowiązywały na terenie całego Disneyland Paris. Podjęte przez park kroki odzwierciedlają aktualne wytyczne rządowe zapewniając jednocześnie wszystkim bezpieczne środowisko. Ponieważ władze zalecają noszenie odpowiedniego nakrycia twarzy w miejscach publicznych Disneyland Paris prosi wszystkich gości w wieku 6 lat i starszych o stosowanie się do tego przepisu.

Dalsze kroki obejmują ograniczenia w zakresie liczby gości, wymóg wcześniejszego wykupienia biletów oraz rezerwacji w celu zapewnienia dystansu społecznego, zgodnie z wytycznymi rządu. W związku z tym, podobnie jak w zeszłym roku, niektóre przedstawienia, parady, itp. nie będą dostępne. 

Bilety do Disneylandu już dostępne na Parkmania.pl

Bilety do Disneylandu jak zawsze można kupić na Parkmania.pl. Nasze Biuro Obsługi Klienta chętnie udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące wyjazdu do Disneylandu. W związku z nowymi zasadami bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa pytań może być więcej niż zazwyczaj, więc tym bardziej zachęcamy do kontaktu z nami
 

Dobra wiadomość: pełna elastyczność przy zakupie biletów

Od tego roku jednodniowe bilety do Disneylandu będą datowane, co oznacza, że aby odwiedzić park należy podać datę wizyty podczas składania zamówienia. Co jeśli będziemy chcieli zmienić plany i pojechać do parku w innym terminie? Park przygotował się na taką ewentualność i umożliwił gościom zwrot biletów do 3 dni przed planowaną wizytą.

Bilety kilkudniowe na tę chwilę nadal pozostają niedatowane, co oznacza, że ważne są rok od daty zakupu. Aby móc odwiedzić park należy jednak bezwzględnie zarezerwować daty wizyty. W związku z dużym zainteresowaniem odwiedzinami Disneylandu zalecamy by rezerwacji dokonać od razu po zakupie biletów. Taką rezerwację można na szczęście przebookować na inny termin, pod warunkiem że jest on dostępny. 

Wszystkie szczegóły zakupu, rezerwacji, anulacji (w zależności od biletu) podane zostały w opisie biletów na naszej stronie. Zachęcamy do uważnego zapoznania się z tymi informacjami.
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powższe dane mogą ulec zmianie, nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić informacje na oficjalnej stronie danego parku.