Przewodnik po parkach rozrywki

Nowa wystawa na 5. urodziny Centrum Nauki Experymentarium

Tagi: Experymentarium, Łódź, Centrum Nauki, Senses, Interaktywna Wystawa

Nowa wystawa na 5. urodziny Centrum Nauki Experymentarium

W związku ze zbliżającymi się 5. urodzinami, Centrum Nauki Experymentarium przygotowało dla wszystkich odwiedzających niespodziankę - nową wystawę.

Już jutro - 23 maja zostanie otwarta nowa, interaktywna wystawy 'Senses', która przyjechała do Łodzi prosto z Londynu. Wystawa ta wpisuje się program Discovery World, który umożliwia zwiedzającym zrozumienie oraz odkrycie tajników świata.


Senses to ekspozycja w całości poświęcona naszym zmysłom, skierowana zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak działa ludzkie oko, jak to się dzieje, że słyszymy czy jaką rolę odgrywają zmysły u człowieka, to na te pytania będzie można znaleźć odpowiedź właśnie na wystawie Senses.


Więcej informacji na temat wystawy na stronie Centrum Nauki.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.