Przewodnik po parkach rozrywki

Experymentarium odkrywa prawdę o olbrzymach kryptozoologicznych

Tagi: Experymentarium, Łódź, Kryptozoologia, Klub Przyrody Forteańskiej

Experymentarium odkrywa prawdę o olbrzymach kryptozoologicznych

Łódzkie Experymentarium to miejsce, w którym odbywają się nietuzinkowe wystawy i spotkania. Kolejne już w najbliższy czwartek.

Centrum Nauki Experymentarium tym razem zaprasza na spotkanie Klubu Przyrody Forteańskiej. Członkowie klubu mają okazję wziąć udział w zajęciach z paranauk przyrodniczych, między innymi z tajemniczej kryptozoologii.

Kryptozoologia to dziedzina wiedzy o zwierzętach nieopisanych przez współczesną naukę akademicką. Przykładem takiego zwierzęcia jest na przykład potwór z jeziora Loch Ness w Szkocji.

Spotkanie w Experymentarium może być również gratką dla osób interesujących się tematem UFO i innymi zjawiskami niewyjaśnionymi.

Co, gdzie, kiedy?
27.09.2012, godz. 18.15
Experymenatrium, Łódź
Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.