Przewodnik po parkach rozrywki

Zimowa ekspedycja przemierza Europę

Tagi: Europa-Park, Ceny Biletów, Pak Rozrywki

Zimowa ekspedycja przemierza Europę

Kiedy śnieżynki tańczą na niebie, w powietrzu unosi się zapach pierniczków a dzieci wyczekują Świętego Mikołaja to znak, że przyszedł czas na zimową ekspedycję w największym niemieckim parku rozrywki.

W Europa-Parku również podczas zimy nadal można skorzystać z wielu ekscytujących przejażdżek. Czy będzie to porywająca podróż rollercoasterem Euro-Mir, czy rodzinna zabawa na karuzeli filiżankach, na pewno czas spędzony w Europa-Parku nie jest czasem straconym. 

Ponadto, w związku z okresem zimowym, w parku pojawia się co roku wiele sezonowych dekoracji i atrakcji, takich jak skiboby dla dzieci czy ogromne lodowisko. Dla tych, którzy chcą spędzić dzień w wolniejszym tempie park przygotował świątecznie przystrojony Kiermasz ('Winter & Christmas Market') a spragnionych może uraczyć ciepłym napojem w przytulnej atmosferze Baru Apres Ski. 

Z kolei najmłodsi odwiedzający park mogą wybrać się w podróż po magicznym świecie baśni braci Grimm, zlokalizowanym w Zaczarowanym Lesie. To miejsce na zimę również przybiera świąteczny charakter.

Gdy dzień chyli się ku końcowi i w parku robi się ciemniej zachwyca niezliczona ilość światełek a zwieńczeniem dnia jest spektakularny pokaz świateł na wielkim jeziorze oraz parada świateł.

Podczas sezonu zimowego Europa-Park oferuje bilety w obniżonej cenie: 29,50 € dla dorosłych i 26 € dla dzieci (4 - 11 lat) i osób w wieku 60 +. Bilet wieczorny (od godz. 16.00): dorośli: 16,50 €, dzieci (4 - 11 lat) i osoby w wieku 60 +: 13,50 €


 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.

Galeria zdjęć

$item.title
$item.title