Przewodnik po parkach rozrywki

Disneyland odwiedza Europa-Park. Europa-Park zapowiada nową atrakcję.

Tagi: Park Rozrywki, Disneyland, Europa-Park, Artur I Minimki

Disneyland odwiedza Europa-Park. Europa-Park zapowiada nową atrakcję.

Kilka dni temu przedstawiciele Disneylandu odwiedzili Europa-Park. To dobrze, że konkurujące ze sobą parki rozrywki chętne są do rozmowy i wymiany opinii. Była to również okazja do rozmowy na temat budowy nowej atrakcji w największym niemieckim parku.

Przedstawiciele Disneylandu oraz Europa-Parku spotkali się by wymienić pomysły, porozmawiać o aktualnej sytuacji w branży parków rozywki a także by przyjrzeć się ostatnim inwestycjom, jakie zostały poczynione w Europa-Park. Szefowie Disneylandu na Stany Zjednoczone i Europę spędzili wraz z właścicielami Europa-Park, rodziną Macków, cały dzień. Eksperci z Disneylandu byli pod wrażeniem widząc, jak bardzo rozwija się i rozbudowuje ten rodzinny park tematyczny.   


Projektant Hugues Tissandier, Roland, Michael, Jürgen i Thomas Mack
a także Fabrice Denizot, Dyrektor marketingu EuropaCorp
w otoczeniu postaci z filmu Artur i Minimki.

Kolejny duży projekt już jest w budowie: wraz ze startem nowego sezonu, w 2014 roku zostanie otworzona nowa atrakcja, bazująca na animowanym filmie Artur i Minimki, którego reżyserem i twórcą jest Luc Besson. Jak podaje Europa-Park, najbardziej skomplikowana atrakcja w historii parku, będzie schowana pod 15-metrową kopułą na magicznej wyspie, otoczonej dwoma strumieniami i zaczarowanym lasem braci Grimm. Znajdziemy tu dark ride, dziecięcą wieżę swobodnego spadania, karuzelę i ogromne zjeżdżalnie.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.