Przewodnik po parkach rozrywki

[WIDEO] Pierwsza przejażdżka najnowszym rollercoasterem w Europa-Parku

Tagi: Rollercoaster, Europa-Park, Wodan, Drewniany Coaster, Największy Park Rozrywki W Niemczech

[WIDEO] Pierwsza przejażdżka najnowszym rollercoasterem w Europa-Parku

Wodan - nowy drewniany coaster w zlokalizowany w najpopularniejszym parku rozrywki w Niemczech będzie miał 1050 metrów długości, ponad 40 metrów wysokości i prędkość dochodzącą do 100 km / h! Pierwsze wagoniki ruszyły już na spotkanie z przygodą. 

Rollercoaster jeździ na razie jeszcze bez gości, ale już 31 marca pierwsi śmiałkowie będą mogli skorzystać z tej nowej atrakcji. Coaster został wyprodukowany został przez znaną w branży firmę Great Coasters International, która stworzyła ostatnio jeden z ciekawszych drewnianych coasterów w Europie, Joris en de Draak (Jerzy i Smok). Wodan zlokalizowany będzie w krainie tematycznej Islandia.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.

Galeria zdjęć

$item.title
$item.title
$item.title