Przewodnik po parkach rozrywki

[VIDEO] Spektakularne lato w Disneylandzie. Tych wydarzeń nie wolno przegapić!

Tagi: Disneyland Paris, Frozen, Kraina Lodu, Disney Dreams, Parada, Frozen Summer Fun, Pokaz W Disneylandzie, Bilety Wstepu Disneyland

[VIDEO] Spektakularne lato w Disneylandzie. Tych wydarzeń nie wolno przegapić!

Disneyland w Paryżu to kilkadziesiąt atrakcji, pokazy i parady które rokrocznie przyciągają miliony odwiedzających. W tym roku goście będą mogli ponownie spotkać się z Elzą i Anną. Park przygotował dla odwiedzających wiele atrakcji związanych z filmem.

Kraina Lodu to ogromny, kasowy hit, który stał się najbardziej dochodową animacją w historii kina. Film nagrodzono dwoma Oscarami, za najlepszy długometrażowy film animowany oraz za najlepszą piosenkę "Let it go". Nie ma chyba dziecka, które nie znałoby przygód Elzy i Anny. 


"Lato z Krainą Lodu" ("Frozen Summer Fun") w Disneylandzie to prawdziwe wydarzenie dla fanów filmu. Jeśli planujecie wizytę w Disneylandzie w te wakacje, nie będziecie zawiedzeni. Przez całe wakacje, aż do 18 września 2016 roku będzie można śpiewać z bohaterkami animacji, witać się z nimi i podziwiać ich przepiękne kreacje!

Obejrzyjcie sami co czeka was w te wakacje w parku!Co dokładnie będzie się działo?

Show: Frozen sing-along
Któż by nie chciał zaśpiewać razem z Elzą i Anną najpopularniejszych piosenek z filmu? Przygotujcie się na hity w stylu "Let it go", "Do you wanna build a snowman" czy "In summer". Pokaz jest w języku angielskim i francuskim ale kto zaboni wam nucić wasze ulubione melodie po polsku? :)
Gdzie: Chaparral Theatre, Frontierland, Disneyland Park
Liczba miejsc na pokazie jest ograniczona.


Rynek ozdobiony scenografią z Krainy Lodu

Zainspirowany scenografią z filmu rynek Cottonwood Creek Ranch tego lata zamieni się w miasteczko Arendelle.
Gdzie: Cottonwood Creek Ranch, Frontierland, Disneyland Park


Elza i Anna w Disney Magic on Parade oraz Frozen: A Royal Welcome
W to lato obie bohaterki pojawią się codziennie w Disneyland Park. Na "mroźnej" platformie Anna i Elsa przejeżdżają przez park razem z bałwankiem Olafem. Zobaczymy je także w królewskiej karocy, która poruszać się będzie po parku kilka razy w ciągu dnia. 
Gdzie: teren Disneyland Park


Wielkie zakończenie dnia: Kraina Lodu w Disney Dreams
Większość osób odwiedzających Disneyland nie wyobraża sobie zakończenia dnia bez obejrzenia pokazu Disney Dreams. To spektakularny show z mnóstwem świateł, sztucznych ogni i pięknej muzyki. Warto zaczekać do końca dnia zwłaszcza teraz, gdy Kraina Lodu na czas wakacji również pojawia się w pokazie Disney Dreams. Goście parku zobaczą piękną iluminację świetlną nawiązującą do filmu.
Gdzie: Zamek Śpiącej Królewny, Disneyland Park


Chcesz kupić bilety do Disneylandu? Promocyjne bilety na Parkmania.pl
Promocja nadal trwa, 3 dni w cenie 2. Zabawa w dwóch parkach aż przez 3 dni. Tych biletów nie dostaniesz w kasie parku. Cena za 3 dni już od 574.40 zł*
Sprawdź wszystkie bilety wstępu do Disneylandu.

* Podana cena za 1 bilet Super oferta bilety Disneyland - 3 dni w cenie 2! dla dziecka (3-11 lat włącznie) po kursie sprzedaży z dnia dzisiejszego. Aktualne ceny: https://www.parkmania.pl/sklep/o/66/Super-oferta-bilety-Disneyland-3-dni-w-cenie-2.html
 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.