Przewodnik po parkach rozrywki

Kolejna okazja do zobaczenia Energylandii w wieczornej odsłonie. Koncert Thomasa Andersa już za tydzień.

Tagi: Energylandia, Parki Rozrywki W Polsce, Bilety Do Energylandii, Koncerty W Energylandii

Kolejna okazja do zobaczenia Energylandii w wieczornej odsłonie. Koncert Thomasa Andersa już za tydzień.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich tych, którzy nie mieli jeszcze okazji uczestniczyć w Magic Night w Energylandii. Najbliższe tego typu wydarzenie będzie miało miejsce w sobotę 12 sierpnia. Co więcej będzie mu towarzyszyć koncert Thomasa Andersa. Rezerwujcie bilety nawet jeśli nie jesteście fanami Modern Talking. Podczas koncertu będą czynne wszystkie atrakcje, a bilety do parku będą w promocyjnej cenie!

 

Koncert Thomasa Andersa nie jest pierwszym tego typu wydarzeniem Energylandii. W zeszłym roku w parku odbyło się aż 7 muzycznych festiwali! Na scenie wystąpili wykonawcy muzyki elektronicznej, tanecznej, a nawet disco polo. Wszystkie koncerty spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Do Energylandii przyjeżdżali goście z różnych stron Polski, a także z Czech, Słowacji i Niemiec. Do wizyty w parku motywowała ich nie tylko muzyka. Podczas koncertów w Energylandii wszystkie atrakcje są podświetlone efektowną iluminacją. Park zyskuje dzięki temu niesamowity klimat, a przejażdżki stają się jeszcze bardziej emocjonujące. Zobaczcie zresztą sami:  

Relacja z Magic Night zorganizowanego z okazji 3 urodzin Energylandii

Koncert Thomasa Andersa w Energylandii

W tym roku wydarzenia muzyczne w Energylandii ograniczają się tylko do jednego koncertu i jest nim właśnie zbliżający się występ Thomasa Andersa. Koncert odbędzie się w jednym z amfiteatrów na teranie parku. Wokalista wykona kultowe utwory grupy Modern Talking, takie jak „Cheri, cheri lady” i ''You’re My Heart, You’re My Soul''. Finałowy koncert rozpocznie się o 22:00. Wcześniej na scenie wystąpi Groovebusterz – grupa, która królowała na polskich listach przebojów na początku lat 2000. Z pewnością kojarzycie utwory, takie jak "Destiny”, „Superlover”, „Talk To Me” czy w końcu „Holiday”. Jeszcze nie tak dawno można je było usłyszeć w każdym radio.

Innymi słowy, szykuje się nam prawdziwa muzyczna podróż w czasie. Fani rytmów z lat 80-tych i 90-tych z pewnością nie pożałują pieniędzy wydanych na bilet! Jak na tak dużą ilość atrakcji, wejściówki i tak są wyjątkowo tanie. Od 22:00 do północy można się bawić w parku za połowę ceny, czyli 59 zł.

Bilety do Energylandii taniej na Parkmania.pl

Wszystkie osoby, które postanowią natomiast spędzić w Energylandii cała sobotę, 12 sierpnia, mogą uczestniczyć w wydarzeniu bez żadnych dodatkowych opłat. Koncert jest wydarzeniem towarzyszącym w związku z czym, posiadając bilet wstępu do parku parku rozrywki Energylandia, nie trzeba płacić za uczestnictwo w nim.

→ Bilety do Energylandii ze zniżką

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.