Przewodnik po parkach rozrywki

Zakończenie prac konstrukcyjnych w Suntago Wodny Świat w Mszczonowie. Niedługo otwarcie!

Tagi: Park Of Poland, Aquapark, Park Wodny, Park Rozrywki W Mszczonowie, Kiedy Otwarcie Park Of Poland, We Wreczy, Bilety Do Park Of Poland, Wodny Swiat

Zakończenie prac konstrukcyjnych w Suntago Wodny Świat w Mszczonowie. Niedługo otwarcie!

Budowa Suntago największego zadaszonego parku wodnego w Europie wchodzi w ostatnią fazę. Inwestor pokazał postęp prac i powiedział, kiedy otwarcie!Suntago - największy zadaszony park wodny w Europie 

W Suntago Wodny Świat, kończy się etap prac konstrukcyjnych. Park wodny będzie częścią powstającego we Wręczy k. Mszczonowa Park of Poland. Przed otwarciem, zaplanowanym na IV kw. 2019 r., do sfinalizowania pozostają jeszcze prace wykończeniowe i instalacyjne.

Do budowy parku Suntago Wodny Świat zużyto dotychczas:
✓  42 927 m 3 betonu, czyli ponad trzykrotnie więcej niż przy budowie katowickiego Spodka;
✓    5 655 884 kg stali, co można porównać z masą 13 Międzynarodowych Stacji Kosmicznych
✓  10 500 m 2 szyb, a to tyle, ile zajmuje 20 boisk do koszykówki.


Aż 32 zjeżdżalnie będą do dyspozycji gości w Suntago Wodny Świat


Do Suntago zostało przywiezione 740 palm z egzotycznych zakątków świata


Obiekt zaoferuje: 18 basenów o łącznej powierzchni 3500 m 2 , 32 zjeżdżalnie, 10 saun, maszynę Surf-Air, która umożliwia surfowanie pod dachem, 740 palm przywiezionych z egzotycznych zakątków świata, a także bary i restauracje z różnorodną ofertą.

To, co jest ważniejsze od liczb, to atmosfera, którą chcemy to miejsce wypełnić. W centralnej Polsce, w pobliżu Warszawy i Łodzi, a także z łatwym dojazdem z innych części kraju i naszego regionu Europy, tworzymy tropikalny raj. Goście będą mogli się bawić lub relaksować w cieniu palm. Naszym celem jest zadbanie o to, żeby towarzyszyła im najlepsza obsługa oraz poczucie, że są na magicznych, egzotycznych wakacjach - powiedział Idan Greidinger, Prezes Park of Poland.

 

Już tej zimy pierwsi gości odwiedzą Suntago Wodny Świat

Dalsza budowa parku Suntago Wodny Świat będzie obejmować sfinalizowanie prace wykończeniowych i instalacyjnych. Otwarcie planowane jest na IV kwartał 2019 roku.

 

Ponad 1000 pracowników budowy każdego dnia wkłada ogromny wysiłek w to, by największy zadaszony park wodny otworzył się dla gości pod koniec roku. Wiemy, jak bardzo wyczekiwany jest to obiekt, dlatego zakończenie prac konstrukcyjnych to dla nas bardzo ważny moment. Ostateczny termin otwarcia to nie tylkozakończenie prac instalacyjno-wykończeniowych, to również zgody i odbiory. Wierzymy w to, że wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem. – mówi Peter Dudolenski, Doradca Zarządu.Park of Poland i Suntago Wodny Świat będą miejscem zarówno dla gości, którzy przyjadą na kilka, jak i dla wielbicieli tropikalnego klimatu, którzy chcą się cieszyć wakacyjną atmosferą dłużej. Dla tej grupy przeznaczona będzie wygodna baza noclegowa Park of Poland. Już w dniu otwarcia Suntago Wodny Świat do dyspozycji gości oddana zostanie Suntago Village, czyli 92 w pełni wyposażonych, nowoczesnych bungalowów ze strefą zabaw dla dzieci, strefą przeznaczona do wspólnego grillowania, centralnym budynkiem z recepcją oraz mini-sklepem.

Suntago Village - dla osób które chcą zatrzymać się na dłużej 

Kolejnym etapem Park of Poland będą dwa hotele, połączone tunelem z Suntago Wodny Świat. Pierwszy hotel resortowy powstanie wraz ze strefą konferencyjną liczącą 3600 m2. Na parterze znajdować się będzie sala balowa o powierzchni 1150 m2. Drugi, ekskluzywny hotel resortowy z unikatowym konceptem gastronomicznym na najwyższym piętrze, ma ściągnąć gości ceniących luksus i światowy poziom obsługi. Podczas projektowania i budowy bazy noclegowej Park of Poland, inwestorowi doradza firma Hotel Professionals Management Group, która odpowiada również za operacyjne przygotowanie do otwarcia zarówno hoteli, jak i Suntago Village, a także będzie zarządzała obiektami po ich otwarciu.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.