Przewodnik po parkach rozrywki

Bilety do Europa-Parku do kupienia na Parkmania.pl

Tagi: Park Rozrywki, Europa-Park, Najpopularniejszy Niemiecki Park Rozrywki, Bilety Do Europa-parku

Bilety do Europa-Parku do kupienia na Parkmania.pl

Rozpoczęliśmy współpracę z kolejnym europejskim parkiem rozrywki. Od dzisiaj za pośrednictwem Parkmania.pl można zakupić bilety do najpopularniejszego parku rozrywki w Niemczech!

Europa-Park to ponad 100 atrakcji w kilkunastu krainach tematycznych. To najchętniej odwiedzany park w Niemczech, trzeci pod względem odwiedzin park w Europie. Rocznie do parku przyjeżdża około 4 600 000 turystów. To europejski numer trzy po Disneyland i Walt Disney Studios!

Park jest idealny dla entuzjastów mocnych wrażeń a także rodzinnych atrakcji. To park dla całej rodziny, w którym mnogość atrakcji sprawia, że nikt, ani dzieci ani dorośli, nie będą się nudzić. Znajdziemy tu drewniany roller coaster Wodan, rozpędzający się do 100 km/h, kolejkę Silver Star, będącą do niedawna najwyższym roller coasterem Europy, pędzącym z zawrotną prędkością 130 km/h! W Europa-Parku są także karuzele, fantastyczne pokazy oraz atrakcje edukacyjne.

Bilety do Europa-Parku można zamówić w dwóch wersjach: Bilet do Europa-Parku 1 dzień oraz Bilet do Europa-Parku 2 dni. Bilety nie są datowane, należy je wykorzystać w tym sezonie, czyli do 3 listopada 2013 roku.Procedura zakupu jest wyjątkowo szybka i prosta. Bilety do Europa-Parku można zamówić dzięki Parkmania.pl bez wychodzenia z domu. Wystaczy złożyć i opłacić zamówienie w naszym sklepie internetowym. W ciągu kilku godzin od otrzymania przez nas środków prześlemy do Ciebie vouchery.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.