Przewodnik po parkach rozrywki

[WIDEO] Zbliża się Sezon Mocy w Disneylandzie. Dla fanów Gwiezdnych Wojen i nie tylko

Tagi: Disneyland, Bilety Do Disneylandu, Walt Disney Studios, Gwiezdne Wojny, Ceny Biletów Do Disneylandu, Sezon Mocy

[WIDEO] Zbliża się Sezon Mocy w Disneylandzie. Dla fanów Gwiezdnych Wojen i nie tylko

Osoby, którym wydaje się, że w Disneylandzie można spotkać tylko księżniczki, mogą się bardzo zdziwić przybywając tu na początku przyszłego roku. Po przekroczeniu bram Walt Disney Studios zamiast Myszki Mickey, przywitają ich szturmowcy i rycerze Jedi.

 

Początek przyszłego roku w Disneylandzie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Nim z parkowych alejek zdążą zniknąć bożonarodzeniowe dekoracje, bramy Walt Disney Studios przekroczą oddziały szturmowców i rycerze Jedi. Ma to związek z rozpoczynającym się 14.01.2017 roku Sezonem mocy w Disneylandzie.

Sezon Mocy to program specjalnych pokazów i atrakcji dedykowany wszystkim fanom „Gwiezdnych Wojen”. Festiwal potrwa aż do 26 marca 2017 roku, więc jeśli należycie do miłośników międzygalaktycznej sagi, czasu na organizację wycieczki do Disneylandu macie aż nadto. Poniżej znajdziecie opis atrakcji, jakich można się tam wówczas spodziewać.

Mini pokazy – Star Wars: A Galaxy Far, Far Away

Wszystkie postaci z „Gwiezdnych wojen” nie przybyły do Disneylandu tylko po to, by pozować zdjęć. Podczas mini pokazów dadzą też pokaz swojej siły i umiejętności. Premierowy spektakl wciąż przed nami, ale jesteśmy przekonani, że nie zabraknie w nim mieczy świetlnych i efektów specjalnych.

 

Przemarsz szturmowców - First Order March

Podczas gdy w Disneyland Park będzie się odbywać kolorowa parada postaci z animacji Disneya, uliczkami Walt Disney Studios będą maszerować szturmowcy pod dowództwem kapitana Phasmy. Podobna defilada była już organizowana w Disneylandzie na Florydzie. Na poniższym filmie możecie zobaczyć jej ostatni fragment. 

 

Przemarsz szturmowców w Disneylandzie na Florydzie

 

Pokaz laserowy - Galactic Celebration

Na czas „Sezonu mocy” Hollywood Tower Hotel stanie się tłem dla spektakularnego pokazu laserów i świateł, któremu będzie towarzyszyć znana z filmu muzyka. Zarząd Disneylandu zapowiada, że będzie to najbardziej spektakularne show w całej galaktyce!

 

Szturmowcy na straży - Stormtroopers Patrol

Szturmowcy będą przemierzać alejki Courtyard nie tylko podczas defilady. Między 14 stycznia a 26 marca 2017 r. ich zadanie polega na nieustannym patrolowaniu tego, co dzieje się w Disneylandzie. Jeśli niczego nie przeskrobiecie, to może pozwolą Wam zrobić ze sobą zdjęcie :) 

 

Co Lord Vader robi w Disneylandzie? 

Choć księżniczki Disneya i Lord Vader mają ze sobą niewiele wspólnego, to jego obecność w Disneylandzie jest jak najbardziej uzasadniona. W 2011 r. Disney wykupił LucasFilm za 4,05 mld dolarów i tym samym wytwórnia zyskała prawo do zarządzenia wizerunkiem wszystkich postaci z sagi. Od tego czasu Disney zdążył już nakręcić siódmą część „Gwiezdnych Wojen” i wybudować w parkach nowe atrakcje nawiązujące do filmu (np. Star Tours – The Adventure Continue w Hollywood Studios na Florydzie). Uwaga zarządu spółki skupiła się jednak na amerykańskich parkach.

W Paryżu mogliśmy dotąd uczestniczyć jedynie w zajęciach szkoły rycerzy Jedi. „Sezon Mocy” jest więc wyśmienitą okazją do tego, by przenieść się do świata „Gwiezdnych wojen” bez wyjeżdżania za ocean. Kolejnym argumentem za tym, by wybrać się do Paryża na początku przyszłego roku są też aktualne oferty promocyjne na bilety do Disneylandu (=> zobacz promocje). Skoro można spędzić w Disneylandzie 3 dni płacąc za dwa, czemu nie skorzystać z tej okazji? 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.