Przewodnik po parkach rozrywki

Noclegi w duńskim Legolandzie. Pokój LEGO Friends, piracki, beczka a może chatka – którą opcję wybierzesz?

Tagi: Legoland, Pobyt W Legoland, Billund, Legoland Na Weekend, Lalandia, Noclegi W Legolandzie, Ceny Biletow Do Legolandu, Legoland W Billund, Holiday Village, Tani Nocleg W Legoland

Noclegi w duńskim Legolandzie. Pokój LEGO Friends, piracki, beczka a może chatka – którą opcję wybierzesz?

Początkowo klocki LEGO nie były niczym więcej niż dziecięcą zabawką. Z czasem zestawy klocków stawały się jednak coraz bardziej zróżnicowane – można było z nich budować pirackie statki, kowbojskie miasteczka i indiańskie wioski – obiekty noclegowe w Legolandzie w Billund to te same budowle, tylko w większej skali.

 

Niemal każdy z większych parków rozrywki dysponuje własną ofertą noclegową. Nie inaczej jest w duńskim Legolandzie. W bezpośredniej bliskości parku w Billund znajduje się Legoland Hotel i Holiday Village – czyli luksusowy czterogwiazdkowy hotel i kompleks domków letniskowych.

Zarówno hotel jak i ośrodek kempingowy zaprojektowano specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi. Większość domków i pokoi mieści 4 lub 5 osób. To bez wątpienia bardzo komfortowe warunki dla rodziny. Dla najmłodszych nie to jest jednak najważniejsze – kluczowym argumentem za tym, aby zatrzymać się w Legolandzie jest niepowtarzalna atmosfera tego miejsca. Wszystkie pokoje są tematyzowane – zamkowa komnata, indiański namiot, drewniana beczka – każde z tych miejsc może się na kilka dni stać waszym domem. Jakby tego było mało w standardzie wyposażenia wszystkich pokoi znajduje się pudło klocków LEGO®.

Legoland Holiday Village - idealne w przypadku mniejszego budżetu

Na terenie Legoland Holiday Village mieści się kamping i kilka rodzajów domków letniskowych. Jest to wioska wakacyjna dla całej rodziny, zlokalizowana około 500 metrów od samego parku.

Ninjago Cottage – to absolutna nowość w ofercie noclegowej Legolandu. Domki powstały wraz nową strefą w parku (Ninjago Word), inspirowaną słynnym serialem o wojownikach Ninja. We wnętrzu znajdziemy wiele nawiązań do kultury Dalekiego Wschodu oraz podobizny najważniejszych bohaterów serialu. Do dyspozycji gości jest sześć łóżek, aneks kuchenny, osobna łazienka i telewizor.

 


W domkach 'Ninjago' znajdziemy wiele nawiązań do kultury Dalekiego Wschodu

 

Wilderness Barrel – niewielkie drewniane domki w kształcie beczek. W środku nie ma zbyt wiele miejsca, ale z powodzeniem mieści się tam czteroosobowa rodzina. Łazienki i kuchnie mieszczą się w osobnym budynku i są wspólne dla wszystkich gości. Ich atutem jest cena.

 


Domki Wilderness Barrel są idealne dla 4 osobowej rodziny

 

Wild West Cottage – domki w klimacie Dzikiego Zachodu. Choć z zewnątrz wyglądają dość niepozornie, nie brakuje w nich wygód. Każdy domek ma w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę i miejsca noclegowe dla 5 osób. Dostępne są też mniejsze domki bez łazienki, gdzie mieszczą się 4 osoby.

 


W domkach Wild West Cabins można się poczuć jak na Dzikim Zachodzie

 

Indiańskie namioty – już sama noc pod gwiazdami, to dla dzieci ogromna frajda, a co dopiero noc w prawdziwym indiańskim namiocie! W środku są przygotowane miejsca do spania dla czterech osób. Możecie też liczyć na dość nietypowe, jak na namiot wygody np. gniazdka elektryczne.

 


Chyba nie ma dziecka, które nie marzyłoby o noclegu w indiańskim namiocie

 

Pirates’Inn Motel – to największy budynek na terenie Legoland Holiday Village. Oprócz pokoi mieści się tu wspólna restauracja, dwie sale rekreacyjne z telewizorem, pralnia i minimarket. Pokój w Pirates’Inn Motel to doskonałe rozwiązanie dla osób, których nie przekonują domki letniskowe, ale nie mogą sobie pozwolić na nocleg w hotelu.

 


Wnętrze pokoju w Pirates’Inn Motel

 

Legoland Hotel – rozwiązanie dla wymagających

Jeśli domki noclegowe nie wpisują się w waszą wizję rodzinnych wakacji, możecie skorzystać z oferty 4 gwiazdkowego hotelu Legoland. Hotel zlokalizowany jest bezpośrednio przy parku, goście korzystają z oddzielnego wejścia dla gości hotelowych.

Hotel Legoland nie jest inspirowany tylko jednym motywem – goście mają do wyboru pokoje w stylu LEGO Friends, Ninjago, średniowiecznego zamku i pirackiej kajuty. Bez problemu znajdziecie tam wiec pokój najlepiej odpowiadający zainteresowaniom waszego dziecka. Oprócz tego w hotelu znajduje się siłownia, basen, restauracja, bar, klimatyczna sala z kominkiem oraz oczywiście sklep z klockami LEGO.

 


Pokój stylizowany na średniowieczny zamek

 

Najważniejsze zalety noclegu w Legolandzie

  • Wejściówki do Legolandu w cenie noclegu - z Parkmania.pl zakupisz bilety taniej Ceny już od 159 zł za dziecko i 168 zł za dorosłego.
  • Wygodny dojazd z lotniska w Billund; lotnisko znajduje się zaledwie kilka kilometrów od parku!
  • Tematyzowane wnętrza pokoi
  • Przestrzeń sprzyjająca rodzinnej integracji
  • Bliskość Legolandu i parku wodnego Lalandia oraz innych lokalnych atrakcji, takich jak np. Givskud ZOO
  • Place zabaw i wiele innych atrakcji dla dzieci

 

Za pośrednictwem Parkmania.pl możliwa jest rezerwacja również pobytu w domkach w pobliskiej Lalandii oraz kampingu Randboldal (oferta dla osób chcących zapłacić mniej i posiadających samochód).

  • Noclegi w Legolandzie w Billund sprawdź ceny
  • Nocleg w Lalandii (500 m od parku Legoland w Billund) sprawdź ceny
  • Nocleg na kampingu oddalonym o ok. 12 km, Randboldal Camping sprawdź ceny

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.