Przewodnik po parkach rozrywki

Adventure World Warsaw poszukuje nowego generalnego wykonawcy

Tagi: Park Rozrywki, Adventure World Warsaw, Imtech

Adventure World Warsaw poszukuje nowego generalnego wykonawcy

Współpraca AWW z firmą Imtech dobiegła końca. Będzie nowy generalny wykonawca parku rozrywki w Grodzisku Mazowieckim.

Jak podawaliśmy wcześniej firma Adventure World Warsaw nie wykluczała wyboru nowego generalnego wykonawcy, po tym jak Imtech oskarżyła ją o straty sięgające milionów Euro. Nowy wykonawca powinien zostać wybrany w ciągu kilku tygodni.

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu firmy Adventure World Warsaw 'doszło do zawarcia pozasądowej ugody z firmą Royal Imtech oraz jej spółkami zależnymi. Ugoda jest ostateczna i wiążąca. Rozwiązuje ona, w sposób zgodny z wolą obu stron, wszelkie dotychczas sporne kwestie dotyczące realizacji projektu Adventure World Warsaw oraz projektów z nim związanych. Ugoda kończy również współpracę pomiędzy stronami. Strony nie będą ujawniać żadnych szczegółów finansowych związanych z ugodą.' 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.