Przewodnik po parkach rozrywki

Adventure World Abu Dhabi powstanie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Tagi: Park Tematyczny, Adventure World Warsaw, AWW, Peter Jan Mulder, Adventure World Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Adventure World Abu Dhabi powstanie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Jeszcze nie powstał Adventure World Warsaw, a już w planach jest kolejna inwestycja biznesmena Petera Jana Muldera. Podobny do warszawskiego park tematyczny ma powstać w Abu Dhabi, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Jak podaje branżowy portal Blooloop.com Adventure World Abu Dhabi ma powstać we współpracy z Adventure World Warsaw. W parku o powierzchni 80 hektarów zaplanowano stworzenie 25 atrakcji, znajdujących się w 5 krainach tematycznych. Powstaną tu między innymi aquapark, strefa rozrywki z restauracjami, sklepami oraz klubami. Ma to być największy tematyczny park na Bliskim Wschodzie.

W stworzenie parku zaangażowanych ma być 100 ekspertów. Prace budowlane w Abu Dhabi mają być prowadzone równolegle z pracami w parku pod Warszawą. Przypomnijmy, że Adventure World Warsaw ma zostać otwarty w 2014 roku, według ostatnich informacji, na jesieni.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.