Przewodnik po parkach rozrywki

Poświęcenie placu budowy parku Adventure World Warsaw

Tagi: Park Rozrywki, Adventure World Warsaw, Peter Jan Mulder, Imtech, Grzegorz Benedykciński, Kłudno Stare

Poświęcenie placu budowy parku Adventure World Warsaw

17 października 2012 roku w Kłudnie Starym koło Grodziska Mazowieckiego, na terenie przeznaczonym pod budowę parku Adventure World Warsaw, odbyło się tradycyjne poświęcenie placu budowy przez proboszcza miejscowej parafii. Ceremonia towarzyszyła rozpoczętym właśnie pracom budowlanym, które trwają na terenie inwestycji od wtorku 16 października.

Uroczystego poświęcenia ziemi dokonał Proboszcz Ks. Zbigniew Szewczak. Burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński podkreślił, że respektowanie tradycji przed rozpoczęciem budowy jest szczególnie ważne przy tak złożonych i wielowymiarowych inwestycjach jak Adventure World Warsaw.


Uroczyste poświęcenie ziemi, na której zbudowany zostanie park


Peter Jan Mulder, Prezes Adventure World Warsaw, serdecznie podziękował księdzu proboszczowi, władzom Grodziska i reprezentantom Generalnego Wykonawcy za obecność na uroczystości, a swoje krótkie przemówienie zakończył polskim zdaniem - 'Idziemy do roboty'. 

Jacek Andrzejewski, Członek Zarządu Imtech Polska, zaznaczył, że inwestycja Adventure World Warsaw, której Imtech jest głównym wykonawcą, jest pod względem skali, złożoności i wyjątkowości projektu bezprecedensowym kontraktem w historii jego firmy.

Galeria zdjęć

$item.title
$item.title
$item.title
$item.title

Komentarze